Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 6db 18650-es akkumulátort...

6db 18650-es akkumulátort hogyan tudok egyszerre tölteni?

Figyelt kérdés
Egy laptop akkumulátorját a minap szétbombáztam és volt benne egy panel (ami meghibásodhatott) és 6 db tökéletes 18650-es akkumulátor , tudjátok az ami olyan mint a ceruza elem csak nagyobb és vagy 3000-4000Ft darabja (ált. e-cigikbe rakják). Szét nem akarom szedni, úgy egybe rögzítve kell, mert tervem van vele, a kérdésem az, hogy hogyan tudom azt a 6db-ot egyszerre tölteni, van egy 18650-es töltőm csak az egy ilyen aksira van és nem merem egyszerre rákötni mind a 6db-ot , félek valami baja lesz.

2017. máj. 7. 16:25
 1/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
2017. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a videón 1 db aksit tölt, vajon lehet azzal többet is tölteni? :D
2017. máj. 9. 15:58
 3/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Nem igazán :/ Csinálj többet!
2017. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát 20 db usb-vel töltsem? :D ebay-ról rendeltem power bank-ot amibe 6db ilyen jár, csak még mindig van 6db ilyen aksim egybe amit nem akarok szétszedni, mert "majd" valahogy napelemre akarom rákötni :D
2017. máj. 10. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!