Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet? (Alaplapi LAN...

Mitől lehet? (Alaplapi LAN (hálózati) csatlakozó)

Figyelt kérdés

Sziasztok lényegre törnék van egy számítógépem, ami egy idő után lefagy teljesen ha alaplapi LAN csatlakón keresztül nettezek . Ez mitől lehet?


Megjegyzés:

LAN csatlakozó neve: realtek pci fe family controller

Driverét Driver Booster 4.3 szedtem le

Win xp rendszert használok

Nem kaptam semmilyen driver cd-t a géphez (ismerőstől vettem neki se volt)



2017. máj. 9. 19:36
 1/7 A kérdező kommentje:
LAN csatlakozó akart lenni csak gyorsan írtam
2017. máj. 9. 19:37
 2/7 CspCsj ***** válasza:

Alaplapgyártó weboldaláról a modellszám alapján próbálnék először driver-t.


Utána a LAN vezérlőchip alapján. Ez vagy az alaplap specifikációjában írják (gyártó weboldalán), vagy hardverazonosító alapján keresném:

[link]

2017. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 vpeti89 válasza:
Üdv! Szerintem az eszközkezelőben keressed meg a LAN kártyát, nyissad meg a tulajdonságokat, és a részleteknél keressed meg a harverazonosítókat, majd keressed meg Google-val a drivert ezen azonosítók szerint. Én idáig mindent megtaláltam ezzel a módszerrel - bármi más eszköznél is használható
2017. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Toga Aty ***** válasza:
Tunning? Mert az befolyásolja a belső csatolok sebességét.
2017. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok hardverazonosító alapján kerestem és még a alaplap gyártó oldalán is voltam és leszedtem a driver-t felraktam de még így is lefagy a gép néhány óra után
2017. máj. 11. 15:57
 6/7 CspCsj ***** válasza:

Merevlemez állapota (kondíciója) milyen?

[link]

2017. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem rég vettem ezt a winchestert (Ugyan ebben a gépben a régi vinyoval is ugyan ez a hiba volt hogy lefagyott) azért le is cseréltem
2017. máj. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!