Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor hiba lenne?

Processzor hiba lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, vettem egy új processzort ami sokkal erősebb , mint a régi, de!


A BIOS-t frissítettem, és kicseréltem a procit. Új pasztát raktam rá, és nagyon erős a hűtőm nem gyári, mielőtt valaki azzal dobálózna, hogy túlmelegszik.

A probléma a következő:


Kicseréltem a procit, bekapcsolom és kikapcsol 3 másodperc múlva azonnal az egész gép.


Nos ezzel semmi gond, gondoltam csak poros a proci megtakrítottam, sikerült is, elindul a gép, kép bejön és megáll a windows töltésnél. Még a karikát sem hozzá elő, aminek forognia kell és csak áll. Újraindítottam, újratelepíteni sem tudom, ugyanis ott is csak áll és nem dolgozik vele a gép.


Processzor hiba?


2017. máj. 9. 19:44
 1/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Igen.
2017. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy ugye emberi hiba.. elég ha csak egy picit meghajlítottad az egyik lábat vagy hasonló..
2017. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Talán postázáskor hibásodott meg.


Nem,nyugi azért vigyáztam rá, picit se esett le, óvatos voltam minden percben. Most a régi processzor benne van, és úgy játszom megint.

2017. máj. 9. 19:51
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Az alaplap biztos támogatja az új processzort?

Gyártó weboldalán általában van a támogatott processzorokról lista. (bár ha pl. Xeon-ra cserélted...)

2017. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsit több infót. Milyen prociról milyenre? Alaplap? Táp?

Maga a konfig?

2017. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Regi G41M-VS2 alaplap, megnéztem mindent támogatja.

Xeonra cseréltem 4magos 3mzh sra, sajna telefonrolnem. Tudok linket küldeni es lassan megyek érettségire.

2017. máj. 10. 06:26
 7/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Sok sikert! ;)

Nem kellene hozzá más mikrokódú BIOS?

2017. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, linket kaptam letöltöm megpróbálom arrol frissíteni.


Egyebkent Köszönöm

2017. máj. 10. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!