Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok váltani az...

PlaXyX kérdése:

Hogyan tudok váltani az integrált-, illetve a "normális" videokártyák között? AMD A10-5800K processzorom van amibe integrálva van egy Radeon HD 7770-es videokártya.

Figyelt kérdés
Csakhogy van nekem mellé egy "normális" vidikari, amit rendesen be is kötöttem de a képet nem jeleníti meg (check your signal cabel). Gondolom azért van ez, mert a gép automatikusan a beépített videokártyát használná csak ugye a monitorom nem arra van rákötve - régi VGA-s monitorról van szó. Mi a megoldás??? Minden drivert fejlesztettem, de így se jutok előrébb a fekete képernyőről.

2017. jún. 3. 04:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hasznalja a gep amin erzekel eszkozt. Nen hibas a vga kartya?
2017. jún. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Ebbe az APU -ba HD 7660D van integrálva, nem HD 7770. Szóval gondolom a HD 7770 A diszkrét kártya. Ezek egy része meg igényli a 6-pin -es kiegészítő tápcsatlakozót. Ez is bekötötted a kártyába?
2017. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nem nem, én rontottam el. Igen, ebben 7660D-s kártya van integrálva. De ha már bedugom a tápba az új videokártyát, már nem jeleníti meg a képet csak az előbb említett feliratot. BIOS-ban kéne esetlen letiltatom az integráltat?
2017. jún. 5. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!