Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2017-ben még kilehet húzni...

2017-ben még kilehet húzni egy FX8350-es procival?

Figyelt kérdés
Most cseréljem le vagy még ezt az évet kiszolgálná a most megjelenő játékokhoz ?
2017. jún. 5. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiszolgál még, nyugi. :)

Más kérdés, hogy eladni az idő múlásával csak egyre nyomottabb áron lehet majd.

2017. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elviseled a garantált alacsony minimumokat akkor persze. A mai játékok általában jobban futnak rajta mint amik 2013 körül jöttek, most történik az amit az amd 5 évvel korábbra vizionált. Ha nem sürgős akkor érdemes is várni, jövő év elején érkezik a coffee lake ha minden igaz(hosszú évek óta először végre normális árakkal), és a zen+\zen2 is várhatóan valamikor jövőre esik be.
2017. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

FX-et nem ki,hanem fel kell huzni ;) vicxet felreteve,tisztesseges tuning mellett el lehet vele lenni teljesen jol.

I5-2500k szint ha elegge meg van rangatva.

Persze csak akkor,ha megfelelo lap es hutes van rajta,mert az futeni es zabalni fog kegyetlenul.

2017. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan utolso miert irsz hujesegeket miert nem irod rogton hogy egy pentium szinten van? Kerdezo böven megalja a heljet ha nem vagysz minden full hd ultra high 120fps el jatcani ha jo megrangatod siman hoza egy I7 4xx szintet! Nyugot lehetc az iden es meg jovore is vigan megfogja alni a helyet!
2017. jún. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 ez ertelmes volt,az irasodbol is latszik hogy mennyire vagy muvelt ugy altalaban.

Mutasd mar meg kerlek,hogy hol irtam hulyeseget,vagy hogy rossz lenne!

Volt FX-6350-em,es i5-2500k-m is.es kiteszteltem oket rendesen,onnan tudom hogy parszaz mhz-el feljebb az FX hozza a sandy i5 szintjet jatekokban.ahol meg szamit a tobb mag ott nyilvan jobban is teljesit.

Mint ahogy irtam,az utalat ellenere jo kis procik,en szerettem a sajatomat nagyon.viszont ha van ra lehetoseged huzd mindenkepp,mert nem mai darabok mar,kell nekik az a plusz.

2017. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Edes fiam utolso csak ugy megsugom neked informatikai szakuzletben dolgozom es csinaltunk mar par profi tesztet mikozben egy jopar szamitogepet osze is raktunk nagyon szeretnem megtudni vajon hany eves vagy es hany szamitogepet raktal osze eleted fojaman amit rendesen le is teszteltel? De leginkabb hogy mire vagsz ugy fel szanalmas egy figura az ember segiteni akar a kerdezoknek hogy ha nemuszaj ne koltekezenek feleslegesen majd jonek az ilyen kinek a gepe jobb figurak mert a youtubon latak valami oszeszerkesztet videot szinte semi tapasztalatal es osszak az eszt belezavarjak az embereket felesleges kolcsegekbe azok meg menek utana mind a birkak
2017. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!