Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy AMD A10 6700 3,7 Ghz...

Egy AMD A10 6700 3,7 Ghz processzor milyen videokártyát tud kihajtani maximum?

Figyelt kérdés

Jelenlegi gépem a következő:

FSP Hexa+ 500W

2 X 4GB 1600Mhz DD3 Ram

Sapphire R7 260X 2GB OC


Szóval lényeg hogy a gépben lévő jelenlegi videokártyát szeretném erősebbre cserélni, és mindenképpen AMD-re, vagy RX 470-re vagy valamelyik R9 sorozatú kártyára (R9 280X, R9 380, R9 380X).


Ti mit tanácsoltok ezzel kapcsolatban??



U.i: Még mielőtt valaki a fejemhez vágná, hogy minek veszel rendes videokártya mellé APU....nos azért mert a számítógépet ajándékba kaptam 2014-ben, és nekem akkor csak az R7 260X kellett bele megvennem....nos ezért. De szeretné most már erősebbre cserélni....


2017. jún. 8. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

rx 460-ontúl nem mennék.

egyébkény meg itt egy oldal errea célra: [link]

2017. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

R9-es szériát újonnan már ne vegyél, max. használtan...

Őszintén szólva egy én RX 460-tól nem igazán vennék erősebb kártyát egy ilyen proci mellé, 460-ra meg nem érné meg költeni, mert 10-20%-al erősebb a 260x-től.

RX 470-570 nem rossz (ha lehetne kapni) 60-65K környékén, de a bányászok felvásárolták. Egyébként egy RX 570 esetén azért néhol elég erősen CPU bottlenecked lenne, ez egészen biztos.

Egy 1050ti se rossz 45K környékén, néhol ott is előfordulhat azért, hogy gyenge a CPU a kártyához...


Én azt tanácsolnám, hogy nem cserélnék most VGA-t, hanem megvárnám a Ryzen 3-at, és ha megjelenik és lemegy az ára eladnám a mostani alaplap, CPU, VGA, RAM-ot.. És vennék úgy egy RX 570-et, Ryzen 3-at, DDR4-at+alaplapot. :D :D

2017. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!