Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem pontos az egerem?...

Miért nem pontos az egerem? Vadiúj Hama gamer egér! Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vásároltam egy vadonatúj Hama urage NXT egeret, de csalódtam. Eredetileg egy Trust GXT 25-öt akartam, olyanom már volt és bevált, de nem volt készleten így rádumáltak a Hamára. Oké. Minden szép és jó, de akárhogy állítom a DPI-t, nem pontos az egér. Egyszerűen a hajszálpontos pici mozgásokat sehogy nem tudja lekövetni. Értem én ez alatt, hogy ha átlósan húzom nem szépen egyenesen megy, hanem mintha pixelről pixelre ugrálva, cikkcakkba menne. Nincs ilyen szép, egybefüggő iránya, mintha nem lenne biztos magában, nem lehet vele olyan pontosan célozni CS:GO-ba, semmi. 2 egérpadon próbáltam ki, mindkettőn ugyanúgy ezt produkálta. Lehet, hogy csak én vagyok hülye, de a Trust-tal nem voltak ilyen gondok. Ti mit tanácsoltok? Lehet, hogy én vagyok hülye mert ezelőtt Win 7-em volt most meg 10 van és csak állítgatni kell, nem tudom. Minden esetre minden tippet meghallgatok, légyszi segítsetek! Vagy vigyem vissza az egeret gariba? A válaszokat előre is köszi! :)

2017. jún. 19. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez van ha csak a nevében gamer valami. Nekem GXT 25 van, ugyanúgy csak a neve Gamer... Ez semmit sem jelent. Egy sima irodai patkány, csak megvadított kinézetben...
2017. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Adsum.


Lehet hogy csak rossz a szenzor. Ha van rá garancia akkor küldd vissza.


Egyébként elsőnek igaza van; nem biztos hogy hibás, lehet hogy csak mondvacsinált gamer egér

2017. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MGéza ***** válasza:

Bedőltél a reklámdumának, a the VR thechnek, meg a sok hozzá nemértő árukeresős véleménynek. A HAMA összes egere átlogozott, kínai ebay, aliexpresses cucc, amelyek ára nonameként max 2000 forint, a HAMA megrendelésére látják el Urage díszítéssel és adják el Európában ugyanazt az ócska minőséget képviselő bóvlit. Íme hogy lásd, nem mellébeszélek meg lehúzni akarom a cuccot, ugye milyen ismerős? :

[link]

2017. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konzolvilágban vettem, szerintetek visszavihetem? Kaptam rá 12 hónap jótállást. Vagy az csak garancia?
2017. jún. 19. 23:01
 5/7 MGéza ***** válasza:
Az csak garancia. Kidobtál egy kis pénzt az ablakon. Logitech G100S kéne neked, az elég jó, ebay-on hasonló áron kapható is.
2017. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hama nem gyart olyan egeret ami megerne az arat jatekhoz vagy epp normalis minosegu lenne. Valoszinuleg egyaltalan nem hibas amit kaptal.
2017. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előttem hozzászólók nagyon jó válaszokat adtak, csak annyit teszek hozzá, hogy lehet, az egérpadod nem jó neki (esetleg gyűrődött, helyenként homorú), vagy a felület, amin használod. Próbál ki máshol, ha úgy sem megy, akkor vidd vissza.
2017. jún. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!