Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows7! Miért csinálja azt...

Fredike0009 kérdése:

Windows7! Miért csinálja azt hogy feltelepítem a win7-et. Fut egy napon keresztül és másnap mikor bekapcsolom nincs a vinyón semmi teljesen üres. (Akár hányszpr ujra telepitem ez van)?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen problémám már volt nekem is! Alaplap a rossz! Elmondom nekem mik voltak...

Suliba voltam DE, és délután arra mentem haza hogy öcsém jött elém hogy nehogy ideges legyek de bekapcsolta a gépet és nincs semmi.. Először nem hittem el. Ujraraktam..

Aztán jött a hétvége és vállaltam házibulit. Elvittem ugye a cuccot, és ott bekapcsoltam a gépet és semmi nem volt rajta csak a fekete DOS-os kép.. Na akkor gyorsan mindent újra ami kellett a bulihoz és akkor döbbentem rá hogy valami nagyon szar lett! De ha ment a gép bármeddig, tökéletesen működött! De mondjuk lekapcsoltam este, reggel már nem biztos hogy megtalálta a Windowst. Olyan volt ez a pihi a gépnél mintha olyan helyről keresné a Windowst, ami nem létezik!

Azthittem vinyó, de alaplap cserével megszünt a jelenség..

2017. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!