Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs kép gép indulásánál, mi...

Nincs kép gép indulásánál, mi lehet a gond? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem az első eset, régebben már behalt egyszer a gpu, akkor félre tettem kis idő múlva beraktam és nem volt semmi baja. Azóta eltelt kb másfél év és többszöri alkalommal csinálta a gép hogy befagyott, mindegy hogy neteztem vagy játszottam. Olyankor ment a reset és boot alatt nem jött kép. Úgy maga a gép elindult de képet nem adott, olyankor 2-3x ráütöttem a gépházra elindítottam és volt kép. Ezt így 2 hónapig játszottam vele kb 5-6 alkalommal. Ma megint befagyott de resetnél amikor sikerült képet adnia textúra csíkos lett a kép. És a windows közölte velem hogy nem tudott megfelelően elindulni. Ujraindítottam ott az üzenetnél és onnantól kezdve sehogy sem lett kép. Próbáltam a bios switch-et a kártyán de akkor is csak a windows hibaüzenet várt utána pedig ismét a fekete kép vagy még az sem.

Config: FX8350, Asus Sabertooth 990FX R2.0, 16GB Kingston 1866mhz ram, coolermaster B600 táp Sapphire R9 290 Trix



2017. jún. 24. 22:42
 1/1 anonim válasza:
Ezt alaplap is okozhatja de lehet hogy a gpu szar. Így nem tudom pontosan meg mondani. De ha Pécshez közel laksz akkor az infolexet ajánlom.
2017. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!