Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lett ennyire drága az...

Mitől lett ennyire drága az új Macbook Air?

Figyelt kérdés

Már pont rászántam volna magam, hogy vegyek egyet, de a 300e volt a lélektani határ. Az új modell alig lett erősebb (a processzor lett 1.6 helyett 1.8), és ezért 60 ezerrel drágult.

Minden bevezetésnél ez van és később olcsóbb lesz?

Ennyiért nem fogok venni, az tuti.



2017. júl. 13. 15:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező de egyet kell hogy értsek a veled vitába szálló emberrel.


Én mind a két platformot használom és az az igazság hogy amiket állítasz az nem igaz, vagyis igaz volt mondjuk 5 éve.

Először is mindegyik tipikus gépet el lehet cseszni, pl a lakótársam a macbookját úgy hazavágta hogy 2 napig szenvedtem vele mire életet leheltem bele.


-3-4 havonta vannak frissitések.

-Semmi vírusirtóm nincs az alapértelmezett defenderen kivül és sose volt vírusom vagy toolbarom.

-BTW virusok ugyanúgy lesznek ha össze-vissza kattintgat az ember...

-Sose fagyott le a windowsos gépem, de még meg se röccent.

-Driverekkel sincs semmi gond, max akkor kell szórakozni ha gamer PC, egy átlag felhasználónak megy minden egyből, ha kell frissülnek maguktól.

-Persze 3-4 program amit feltelepít a gyártó fogja lassítani a gépedet...


A hülyeség az hogy beleállsz egy vitába ahol az egyik fél ismeri mind két oldalt te meg dobálózol kézzel lábbal és keresed hogy miért van neked igazad.


Az hogy valaki windowsos vagy OSX es gépet vesz az preferencia kérdése. OSX egyszerűségét, többi apple eszközzel való összekötést választod vagy a windows testre szabhatóságát és rugalmasságát.


Apple pedig mindig is prémium áron adta el az általában kisebb tudású termékeit, ez sosem volt kérdés.

2017. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek részben igaza van, hülyeség és sarkos fogalmazás volt azt írni, hogy a Mac "mindenben jobb". Nem jobb, más.


Kétségtelen, hogy engem megfog az Apple design is, nincs ezen mit szépíteni, tetszik maga a hardver és a szoftver is.

Ami még tetszik benne, az az egyszerűség. Igen, kiöregedtem abból a korszakból, amikor még határozottan felemelő volt hetekig kergetni azt a Catalyst verziót, amivel nem fagy ki a Premiere Pro, amikor a külsős Bluetooth adapter hol működött, hol nem. A Macben az tetszik, hogy minden pofonegyszerű. Bedugod, megy, 'oszt annyi.

2017. júl. 24. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!