Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pcx.hu weboldalán meddig...

Pcx.hu weboldalán meddig lehet módosítani a megrendelést? És hogyan?

Figyelt kérdés

Leadtam a rendelésemet majd feldobott egy ablakot amibe azt írta hogy még hozzáadhatok dolgokat a megrendeléshez. Nem éltem a lehetőséggel. Most utólag hozzá akarok adni valamit de, nem tudom hogyan kell. Mert kosárból csak új megrendelést tudok leadni a másikhoz nem látom hogyan adná hozzá. Később kaptam is egy emailt hogy: "Úgy tűnik valamit elfelejtettél. Ha szeretnéd megrendelni mielőtt elfogyna, kattints ide." És a megrendelésnél az eszközök állapota: "folyamatban".


A kérdés tehát az lenne lehet-e még és hogyan tudnék hozzádobni még 1 terméket az előző rendeléshez?



2017. júl. 20. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgyis holnap adják csak fel. Megrendelheted most online, aztán reggel hívd fel őket telefonon, de szerintem maguktól is rájönnek, hogy két rendelés érkezett tőled ugyanarra a címre, tehát összerakják a kettőt. De ha reggel felhívod őket, akkor biztosan elintézik.
2017. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor egybe lesz minden egyéb költség? (csomagolás,szállítás,garancia) mert az új terméket úgy adja be hogy termék ára+1500 huf. És nem szeretném 1 termékért 2x kifizetni ugyan azt.
2017. júl. 20. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egybe csomagolják, de mondom, hívd fel őket reggel.
2017. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem az egybecsomagolás ami fontos hanem hogy a csomagolás+szállítás+garancia költségek csak 1x kerüljenek beleszámításba.


Felőlem akár külön-külön is csomagolhatják egyesével, csak ne fizessek értük 2x.

2017. júl. 20. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A szállítás a csomagolástól függ, ha egy csomag van, akkor egy szállítási költség, ha két csomag, akkor (elvileg) két szállítási költség. Külön a csomagolásnak nem szokott díja lenni, én ilyennel még nem találkoztam, de előfordulhat, főleg ha már becsomagolták és fel kell bontani, hogy hozzárakjanak még valamit. A garancia független a csomagolástól, szállítástól, az termékenként van.
2017. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!