Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi hardware eladása (10+ éves)?

Régi hardware eladása (10+ éves)?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A kérdésem, hogy miként tudnék eladni egy porfogó, de működő 10+ éves félkonfigurációt?


Adatok:

- IBM ThinkCentre M52 gépház & alaplap

- Intel P4 1x 3.40Ghz CPU

- 3.5GB DDR2 RAM

- 1x DVD & floppy olvasó


Próbáltam már Jófogás / Hardveraprón keresztül is árulni, irányárral 8500Ft-ért (alkudni is engednék valamennyit) de még így sem érdeklődnek. :D


1. Esetleg próbáljam meg egy hardveres üzlettel felvenni a kapcsolatot?

2. Ti mit tennétek a helyemben, ha volna egy ilyen monstrumotok, ami csak a helyet foglalja?

3. Sokat kérek érte? (Szerintem nem..)


Köszönöm a válaszokat! :)



2017. aug. 2. 15:13
 1/2 anonim válasza:

Előbb utóbb lesz rá jelentkező!

Az ár szerintem korrekt, ez a gép csak az olyan embereknek jó aki csak netezésre/gyengébb(régebbi) játékokra használná.

Esetleg ha végképp nem megy akkor próbáld meg darabokban eladni(külön proci, alaplap,ház stb...)!

2017. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rakj rá XP-t és hirdesd úgy hogy retro játékoknak tökéletes gép. Rengeteg olyan játék van, ami pl gyerekkoromban tetszett, de most már nem tudok vele játszani mert túl újak a hardvereim meg drivereim és 0-5 fps-sel szaggatnak.
2017. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!