Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardver es homerseklettel...

Hardver es homerseklettel kapcsolatban segitene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Lenne par kerdesem. Elso sorban:

1. Tapegyseg ventilatorat erdemes e kicserelni egy nagyobb teljesitmenyure? gondolok itt most a fordulatszamra, vagy a levegoaramlasra. Hogy ebben a nyari melegben nehogy megadja magat, bar nem tudnik nagyon melegnek a levego amit kifuj, de jobb felni mint megijedni.

2. Alaplap homerseklete? Nem igen talaltam pontos infokat forumokon. Vagy hivatalos oldalon, mint peldalul a GPU vagy CPU-knal, hogy mekkora a maximalis turokepessege az adott alkatresznek homerseklet teren.

3. PCH dioda? ez ugye valamelyik hid az alaplapon, ez nekem jatek kozben vagy rendereles kozben 65C is szokott lenni, ez normalis?


A valaszokat elore is koszonom.



2017. aug. 2. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

80 fok fölé ne menjen

Nincs olyan hogy normális hőmérséklet, de 80 alatt jó

Nem is lehet táp ventit cserélni, csak ha széjjel szeded. Akkor meg a garancia úszik

2017. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

alaplapnak is 80 fok? mert az hasznalat alatt 46, de soha nem szokott meg 40 lenni sem, a PCH viszont eleg nagy,

mar nincs garancia :D szetszedtem mert kiporoltam :D

2017. aug. 2. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!