Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennyire nagy hiány van a vgakból?

Ennyire nagy hiány van a vgakból?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy 1050TI-t 1hete, mondanom sem kell azért nem egy világverő vga és hiány van belőle több helyen is. Első webáruház törölte a szállítást mert nem tudnak beszerezni belőle a 2. vállalta hogy kapok de azóta is várok rá. (Néztem több helyet is hol lehetne kapni de ott is ilyen csak rendelésre szerezzük be stb-t írtak.)

Azt tudom hogy pl RX 470 több hónapja nincs. Vagy unreális áron.


Ennyire durva a bányászos helyzet?



2017. aug. 6. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

Igen.

Na, elégedett vagy a válasszal ?

2017. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MGéza ***** válasza:
100%
Rx 470 várhatóan már nem is lesz, mivel átmeneti széria volt az RX 5XX érkezéséig.
2017. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hardveraprót is meg szabad nézni, általában szokott lenni újonnan is 1050Ti a bolti árnál olcsóbban.
2017. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hardveraprón is sokan próbálják eladni a használt kártyáikat a bányászdolgok előtti piac ára FELETT. Méghozzá több tízezerrel...
2017. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hardveraprón nem találtam low profile vagy itx házba valót mikot kerestem.
2017. aug. 6. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


ipon nem tesz fel olyat, ami nincs, vagy ha fent van, akkor jelzik, hogy nem kapható, a többi két eladónál érdemes szétnézni, érdeklődni.

2017. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!