Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért érdemes oda figyelni a...

Miért érdemes oda figyelni a processzor generációjára laptop vásárlás esetén?

Figyelt kérdés

Laptop vásárlás előtt állok és egy ismerősöm azt tanácsolta erre figyeljek oda ,de pontosan milyen hátrányom lesz belőle ha egy 4 generációs(procis) laptopot veszek egy 5 vagy 6 generációssal szemben. A problémám részét képzi hogy anyagilag nem vagyok elengedve és a keretembe leginkább 3 generációsokat találni /használt/ a 4 vagy 5 ritkaság. Esetleg ha tudnátok linkelni konkrét laptopot azt is meg köszönném mert már elég régóta szenvedek a kereséssel. Amire kell : Photoshop, Indesign,Illustrator /adobe programokkal birkózón meg/ Skype, Internetezés,jó lenne ha az aksija bírna egy 3-4 órás busz utat, esetleg League of Legends de ettől megtudok válni ha muszáj.


[link]


[link]


őket találtam mediamarkban ők jók lennének erre ? (árban max 100 körül tudok költeni rá ,ezért a használtakra is nyitott vagyok)



2017. aug. 7. 12:47
 1/4 anonim válasza:

Amiket írsz ahhoz erőgép kell.(Photoshop és Acrobat az sokat eszik)

DDTP-s a munkám azért tudom.

Inkább néz hardveraprón egy 1-3 éves használt de izmos laptopot vagy vannak ilyen használt számítógépes boltok is.

90 körül lehet venni i5-ös dell laptopot csak SSD-vel vedd meg vagy tegyél bele...Az acer egyébként nagyon megbízható és nehezen tönkre menő laptop, egy hűtés mondjuk nem árt alá... Szerintem a kiírtak gyengék procira meg nem SSD-sek, mert netezni tökéletesek de nem Nyomdai dolgokra...

2017. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez milyen?

[link]

ha 8 ezerért tetetnék bele ssdt ?

2017. aug. 8. 17:21
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ez jó lesz, bár én még a Ram-ra is rászánnék+8ezret 8 gigásra...
2017. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetem miatt kellene állitólag lesz olyan gépünk amin ott dolgozhatunk illetve itthon is van asztali gépem amin tudok dolgozni és ez olyan vészhelyzet megoldásnak kellene, így mennyi hátrányom lenne belőle ha az egyik acert választanám? (gyerekes lehetek ,de sokkal jobban tetszik a forma világuk és ezért jobban eltudom őket képzelni magamhoz hiába tudom hogy a lenovo jobban megérné)
2017. aug. 10. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!