Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Frissen összeszerelt szamítógé...

Frissen összeszerelt szamítógép, nincs kép?

Figyelt kérdés

Most szereltem ossze az alábbi perifériákból álló gépet:

-Intel i5-7500

-8gb ddr4 Kingston

-Asrock h110m-hds alaplap

-Asus gtx-1050-TI 4gb

-Cooler Master 600w

Bekapcsolom, a ventillátorok felpörögnek, egyszer újraindul, aztan szintén mennek a ventillatorok, de nem kap jelet a monitor.Vezeték hó, monitor jó, kábelek bevannak kötve, szóvsl nincs ötletem, hogy mi a gond. Szerintetek?


2017. aug. 12. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy a memória nem kompatibilis az alaplappal. Valami ütközik. (Nem DDRx vagy SFB baja van)


Ilyen volt velem is, anno. Másik memória kellet...


Kérdés:

Memoriát tedd bele egy másik gépbe, hogy ott megfelelő-e. (Mikor betettem én is egy másik gépbe, ott adott képet és jól is ment vele)

2017. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinaltal bios frissitest? Nekem amd procinal volt igy hogy nem adott jelet, bios frissites utan jo volt.
2017. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MGéza ***** válasza:
100%
BIOS lesz a bűnös, nem ismeri fel a procit, a H110-es lapok csak frissítés után kezelik a Kaby Lake procikat. Küld vissza és kérj BIOS frissítést vagy vegyél egy olcsóbb B250-es lapot helyette.
2017. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, esetleg magam tudnam valahogyan frissiteni?
2017. aug. 12. 16:53
 5/6 MGéza ***** válasza:
Sehogy. Proci kell hozzá amit támogat.
2017. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, koszönöm mégegyszer.
2017. aug. 12. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!