Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új gép, és kifagy játék...

Új gép, és kifagy játék közben. Közel azonos időpontokban (játék függő), kifagy a pc, hang nem akad csak elcsendesül, kép megáll, semmire sem reagál. Valkinek tapasztalata, ötlete?

Figyelt kérdés
Pár hete raktam össze ezt a gépet, azóta csinálja. Változó hogy mikor fagy ki pl. a Killing Floor 2 vel 6-10percig a Gta V el pedig kb fél órát játék után. Stresszteszt megvolt, normális értékek, nem melegszik. Videókártya és a HDD kilőve mert egy másikkal is teszteltem. Volt rajta 2 féle win 10, 1 win 8, meg 1 win 7, ugyanúgy jelen a probléma. Akinek lenne valami ötlete ezügyben, azt megköszönném ha megosztaná velem. Specifikáció: Nvidia geforce gtx 1060 strix 6gb videók. / 16 gb hyper x black ddr3 ram / amd fx-9590 proc. / Asus Crosshair V formula z alap. / Crossair rm750x táp. Elölre is köszönöm!

2017. aug. 18. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Proci mennyi feszültséget kap? Egy FX-9590-nél nagyon nem mindegy, mert maxra járat minden lapot. Vagy esetleg fordítva, csökkenti akár egy kicsit az órajelből és a feszültségből is. Vagy letiltani valamilyen energiagazdálkodási beállítást a biosban. Én valahol itt keresném a problémát. A stressz teszt mivel ment? Full gépet stresszelt?
2017. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg régebbi driverrel esetleg
2017. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
amd és nvidia páros. Csodálkozol? :D
2017. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem szoftveres problema


a suliban is volt a 100 gep kozul mindig 1-2 ilyen...


szerintem alaplap lesz, de videokartya is lehet, akar processzor is...


en hibakereses gyanant kiprobalnam eloszor kolcson videokartyaval esetleg, egyebkent ebbol tuti garanciaztatas lesz, es cseret kell kerni a rossz alkatreszre.


ha egybe rakattad ossze a gepet, akkor nem kell ilyesmivel xarakodnod, ha te raktad ossze, ki kene deritened melyik alkatresz a rossz es azt visszakuldeni

2017. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyomogatom már a biost :) A stresszteszt a lérező összes variánsban megtörtént. Volt pár ébren töltött éjszakám is miatta.
2017. aug. 18. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:

hiaba nyomogatod a biost...


ott a 4 es valaszom, olvasd el megint...



es szivesen

2017. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!