Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Áramszünet van egy pillanatra...

Áramszünet van egy pillanatra és egyből újraindul a gép (majdnem minden nap)?

Figyelt kérdés

Konfig:


Gépház: M-Tech AS08A-BK

TÁP: FSP 400W HEXA

Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)

Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz

Ram: 8GB DDR3 1333Mhz

Merevlemez: Toshiba 1TB

Merevlemez: WD 1TB

22x dual layer DVD író


Tönkre fog menni a gépem hamarosan?


Már 2-3 éve van ez így, ha meleg van azért megy el egy pillanatra ha tél van akkor meg azért.

Amikkor nagy viharok vannak egyből ki kapcsolom a gépet és ki is húzom, de akkor nem mindig megy el az áram, ha jó idő van akkor gépezek akkor egyből el megy az áram.

Múlt héten ott voltam mamámnál akkor ki volt kapcsolva a gépem, akkor a mamámnak ment a mosógépe és el ment az áram visszajött és azt el játszotta 3x.

Mi a f...c lehet itt ebbe a faluba? Már nagyon ideges vagyok.

Tegnap is délután teloról neteztem hogy ne legyen baja a gépemnek. Este 20 óra után bekapcsoltam a gépet és 21 órakor megint egy pillanatra elment az áram (még jobban ideges lettem még a fejem is megfájult).

Windowst is kellene telepítsek de nem nagyon merek így.


Hard Disk:

[link]


[link]


És csak erre a szünetmenetes tápra van pénzem: [link]



2017. aug. 20. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy szünetmentes az tényleg jó megoldás, ha a falutokban ilyen az áramszolgáltatás, Ne felejtd el a routert is beledugni, mert a net is el fog menni míg töltögeti a win10-et.
2017. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

# 1


Igazad van, szünetmentes kell és megoldva vagy laptopozik a kérdező és pláne megoldva.

2017. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor ez a szünetmentes tápegység jó? [link]


Többre nem tudok most költeni.

2017. aug. 20. 11:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Még annyi a kérdésem megvesszem ezt a szünetmentes tápot. Nekem van 2db elosztom azokat is bele dughatom? és akkor működne a ruter, modem, monitor, hifi, házimozi, pc, tv.
2017. aug. 20. 12:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha tényleg csak pár másodperc a kimaradás. Ez nem bírja el, hogy percekig menjen róla a listád.
2017. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Rá dughatóm az elosztókat is?


Nem is arra kell nekem ha el megy az áram, akkor még 1 percig gépezek.

2017. aug. 20. 12:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor igen.
2017. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az jó.


Láttad a merevlemezem élettartamát?

Szerinted, hamarosan lesz szektor hibák?

2017. aug. 20. 12:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Erre a szünetmentesre csak a gépet-monitort-router kössed rá...ez nem atomerőmű...360watt csak;)

Amennyiben tart 2-3 perce a szünet, akkor ilyenkor fogod a gépet és leállítod, lesz időd rá.Ha minden vackot rányomsz ( erősítő..stb), akkor csak másodperces szünetmentesed lesz, aminek lofat értelme van és nem is használ neki, ha túlterheled.

2017. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rendben.

Meg rendeltem.


A gépet ki kapcsolóm este, akkor a szünetmentes tápegységet is ki kell kapcsolni?

2017. aug. 20. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!