Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a gépemnek?

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
tegnap raktam össze az új gépem (i3-7100 rx550 8gb ram) este leszedtem a lolt és a gta5-őt. Reggel gtaztam fullhd ultra high ment vagy 40fps el. a lol-t elinditottam beállítgattam de 2 perc játék után már csak ilyen barna volt az egész képernyő, ujrainditottam amd szoftverével beállítgattam de ugy se lett jo :( valakinek volt már lyen problémája vagy tudna segiteni hogy mit csináljak vele? fogalmam sincs hogy mi ez a gáp egyébként m,egy és a gta5 is rendesen csak eza kis szar lol nem :( kösyönöm hogy végigolvastad!

#PC #számítógép #DirectX #leuge of legends rx550 intel core i3
2017. aug. 24. 13:46
 1/4 A kérdező kommentje:
+infó amikor csataedzés csináltam magamban akkor ment de amugy rendes multy nem + midnen highon se ment és közepes/ low majd minden low beállításoknál is 2 perc után ezt a barna (néha zöld) képernyő jött elő, de semmi kék haléál vagy ilyesmi.
2017. aug. 24. 13:51
 2/4 A kérdező kommentje:
ha ez segít valakinek
2017. aug. 24. 13:52
 3/4 Dongaben ***** válasza:
Jártam már így. Másik helyről letöltve, újratelepítve működött a program. (Igaz, nem lol volt, de érdemes kipróbálni.)
2017. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Arkon88 válasza:

Ha csak ennél a játéknál csinálja akkor tedd ujra de ha más játékoknál akkor az Videokártya probléma.


Töröld le teljesen aztán tedd fel ha ugyanaz a probléma akkor driver miatt lehet. Googleben is rákereshetsz a problémádra sokaknak előjön ilyesmi.

Esetleg frissítsd a videokártya drivert.

2017. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!