Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen melyik játékok...

Ezen a gépen melyik játékok futnak el? Ezt a gépet érdemes e meg venni? Palit, Inno3D, KFA2 ezeknek jók a hűtésük, nem melegszik nagyon, nem hangosak, melyik ezek közül a legjobb? (MIND3 kérdésre akarok választ kapni)

Figyelt kérdés

Most jelenleg van egy ilyen gépem ebben van:

GeForce 7600 GS 128 mb

1 magos Athlon 64 3300+

512 mb ram

Ezen milyen játékok futnak el,mert majd veszek másik gépet de azt karácsony környékén veszem meg ,addig is ezért akarom tudni ,hogy ezen a gépen milyen játékok futnak el


A gép amit venni akarok az 26.990 forintba fog kerülni és természetesen nem a mai játékokkal akarok játszani elég az is ha pár éves játékokkal játszhatok,a gépbe amit venni akarok ezek az alkatrészek vannak nem használt gép, újjonan kapható gép:

Palit GeForce GT 420 2GB

Intel Pentium Dual-Core D 925 3GHz

2GB DDR RAM

FSP FSP300-50HMN 300W

Amúgy meg csak úgy mondom nincs Full HD-s monitorom 1680x1050 képernyőfelbontású monitorom van de ,nekem már az is tökéletes ha 720p-be low grafikán játhatok vistont egy játékot meg nénék 1680x1050 képernyőfelbontásba biztos van olyan jó grafikájú kisebb gépigényű játék amit el visz ez a gép, na és a Palit,inno3D,KFA2 gyártójú videókártyák közűl meilyk éri meg a legjobban hangosak e ,mennyire melegednek, és melyik a legjobb ezek közűl ,mert gondolom nem csak ezek a Gigabyte,Asus,MSI,Sapphire ezek csinálnak jó kártyákat válaszokat előre is köszönöm?!



2017. aug. 25. 17:38
1 2
 11/17 szántóvető ***** válasza:

azon a win sem futna tisztességesen,nemhogy játékok.írtam hogy miket vegyél a jelenlegi gépedhez de tojtál rá.

" újjonan ilyen 30.000 forint körűl lehet találni ennél jobb gépet??????"-ennyiért még telefont se nagyon,nemhogy pc-t.

2017. aug. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 MGéza ***** válasza:

GTA V azon az ősi D Pentiumon meg a multimédiás videokártyán? Na ezt verd ki a fejedből de sürgősen :)

Mennyi pénzed lenne egyébként gépre maximum?

2017. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 MGéza ***** válasza:

[link]

Ebbe kell egy normális vga, mérföldekkel jobb mint amit kinéztél. Ez is aránylag jó vétel lenne:

[link]

2017. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jól van akkor legyen használt a gépem ,de én úgy gondoltam ,hogy nekem olyan gép is tökéletesen meg felel amibe van legalább 2 GB RAM ,2 magos processzor ,512 MB-os videó kártya, ilyen gép azért biztos van újonan legalább 40.000 forintért ,de ha már ezek közűl a gépek közűl kell választani inkább a 35.000 forintos :)!
2017. aug. 26. 11:00
 15/17 anonim ***** válasza:

Abból a 35ből vegyél egy RC coptert, több örömed lesz benne, mint azzal a géppel, amit kinéztél, már használt xbox 360 is van ennyiért, inkább az. Az általad felsorolt játékok ugyan régiek, de azzal a D Dual-Corral már a Far Cry 2 sem menne rendesen, nemhogy CS:GO.

A 2 gb ram is nagyon kevés, abból is minimum kell 4 gb a windowsnak, a gép még a win 7 alap gépigényét is alig üti meg. X4-es Athlon II 740 alá a CPU-val nem szabad menni, ha játékos gépről beszélünk, az a nagyon minimum. Ha nagyon nagyon szűkös a keret, akkor is legalább egy Q6600, de az már annyira az alja, hogy le se látni olyan mélyre, az is kb. triplája teljesítményben egy D pentiumnak.

2017. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15: És a GeForce GT 420-ról mi a vélemény?
2017. aug. 27. 21:59
 17/17 anonim ***** válasza:

A Geforce 400-as széria kb. 6-7 éves történet. GT420 akkor is az alsókategóriát képviselte. Ott volt még a GT440,GTS450,GTX460,GTX470,GTX480. Szóval képzelheted mennyire az alja.


Mennyiért találtad meg újonnan? Én elhiszem hogy ennyi a keret, de akkor én is a használt hardvereket javaslom. Már egy GTS450-el is ezerszer jobban járnál, legalább a régebbi játékok futnának jó minőségben.

[link]


Prociból pedig E8400/E8500-t érdemes nézni. Bagóért adják már ezt is, a végén még olcsóbban is kijössz, jobb hardverekkel. Igen, használt, de meglehet nézni a felhasználók értékelését és aki többnyire pozitív attól nyugodtan meglehet venni. Egyébként a legjobban elhulló darabok a videokártyák, többi meghibásodásától nem kell annyira félni.

2017. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!