Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Xeon x5450 es processzor...

Intel Xeon x5450 es processzor módosítva LGA775-ös socketbe beszerelés után a gép működik majd kék halált kap. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A lényeg a kérdésben szerepel csak még annyit hogy frissítettem a biost immáron a (szerintem) megfelelő mikrokódokkal. A gép jól megy mindaddig maíg meg nem hajtom valamilyen játékkal. Utána kék halál és újraindul. Közepesen értek a gépekhez úgyhogy ha van megoldás kérlek úgy írjátok le hogy az aranyhalak is megértsék. köszönöm :)

2017. aug. 25. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Alaplap és tápegység pontos típusa?
2017. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Asus P5QLE alaplap illetve Chieftec GPS-400A 400W-os Táp
2017. aug. 25. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy döglődik a vrm(ez elég valószínű, ark szerint legjobb esetben is 7 éves lehet az alaplap, őszintén megvallva az is meglep hogy eddig bírta) vagy a 9 ezres táp nem a legjobb választás a 120 wattot kérő procihoz(ami megjegyzem 900 dollárról indult anno, jó eséllyel sírógörcs kerülgetné az intel mérnököt ha tudná hogy mire van rákötve szerencsétlen proci)
2017. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajdejó hogy az intel mérnökök sírnának... szerintem nagyon nemérdeklik mindaddig amíg megveszem... ha elrontom vehetek egy újat ami még jobb nekik. Alapvetően nem ez a main gépem csak régi gépdarabokból akarok összerakni egy kis gépet az öcsémnek ami minimum tud vinni 2-3 éves játékokat de az hogy a DA:O alatt kicrashel az sok. Amúgy igen Már mondák hogy kevés a táp amit kap és már segítettek is kinézni egy jó tápot. Amúgy meg szegény P5QLE alaplapom nagyon jól van köszöni kérdésed... nem kell elásni ezt a technológiát hisz mint látod... máig képes újat mutatni :) Köszönöm a válaszokat tényleg sokat segítettetek minaz aki itt adott választ mindazok akik üzenetet írtak :)
2017. aug. 25. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A kondik az alaplapon jók ? Nekem is.ment így gépem ma már ismeros nyuzza beton stabil 3.6ghz-re húzva gyári Intel Celeron coolerrrel ami lassítva van ellenállással és valami 2000 Ft os tápegységel.
2017. aug. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

>nem működik mert egy ócska fos

>mindig tud újat mutatni

Értékelem a pozitív hozzáállásodat.

2017. aug. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!