Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem processzorhűtőt amin...

Vettem processzorhűtőt amin van paszta, procin nincs paszta ezt a hűtőt rátehetem a procira extra paszta rárakása nélkül? és ha leveszem és visszateszem akkor sem kell extra paszta rá?

Figyelt kérdés
kérem olyan írjon aki már csinált ilyet és tapasztalta

2017. aug. 28. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért van előre lepasztázva, hogy neked már ne kelljen vele törődni. Ha leveszed a hűtőt a későbbiekben jobb újrapasztázni, mert a szétszedéstől már szétkenődhet a paszta és nem lesz optimális a hőátvitel. Egyébként sem a legjobb ez az előrepasztázott hűtő, sokszor gagyin teszik rá a pasztát, ráadásul az sem a legjobb minőségű.
2017. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod túlhajtani a procit, akkor tökéletesen megfelel a gyári paszta. Ha eltávolítasz egy hűtőbordát bárhonnan, utána feltétlenül meg kell tisztítani a felületeket és újra kell pasztázni. Az elöregedett paszta darabossá válhat és a vissza helyezéskor ronthatja a hőelvezetést.
2017. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!