Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 2 hónapos acer aspire...

Egy 2 hónapos acer aspire vx5-591g i5 7300hq,8gb ram, gtx 1050 4gb nem ti, játék közben a cpu:80 fok max 85, a vga:70-75 fok az mennyire jó? Amikkel játszok:GTA 5, Far cry primal, Battlefield 1

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 09:41
 1/9 szántóvető ***** válasza:
nézhetsz teszteket hp omen ill lenovo legion notikról,ott is hasonló értékek vannak terhelve.aggódni nem kell mert nem tud túlhevülni.ha nincs throttling akkor semmi baj.esetleg használhatsz laptophűtőt,az is jelenthet pár fokot.
2017. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tapasztaltam throttlingot :) de így hogy válaszoltál valamennyire megnyugodtam,ugye nekem ideáig csak asztali gépem volt amibe a cpu és a gpu is ilyen 55-60 fok volt max terhelésnél,és picit szokatlan most laptopnál ezek a nagy hőfokok,ezért érdekelt,de persze már utánna néztem neten.:)
2017. aug. 30. 11:27
 3/9 szántóvető ***** válasza:
a hordozható gépek hardverei nagyobb hőt viselnek el,a procidnak pl 100 fok van megadva maximum értéknek.de azt úgyse érné el,előbb kapcsolna ki a noti.
2017. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ertem.akkor megnyugodtam koszi szepen a gyors valaszokat.:)
2017. aug. 30. 13:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Jatekok alatt erdemes bekapcsolni a vsyncet vagy ahoz keves ez a kartya?vagy leves hozza a laptop?
2017. aug. 30. 19:36
 6/9 szántóvető ***** válasza:
ha nem darabos a megjelenő kép akkor nincs értelme bekapcsolni szerintem.
2017. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gta 5 ben volt darabos amikor kikapcsoltam,mas jatekba ha nem volt bekapcsolva akkor nemvolt darabos :) szval a gta ba hasznalom masba nem.de sokkal melegebb lesz a proci meg a vga ha nem kapcsolom be?
2017. aug. 30. 21:24
 8/9 szántóvető ***** válasza:
ha bekapcsolod akkor az fps-ed korlátozva lesz,normál monitornál 60-ra.de ennyi elég is.és ekkor elvileg kevésbé is melegszenek a hardverek.
2017. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy igy mukodik,de azt is olvastam ha nincs meg valamelyik jatekban bizonyos beallitason a fix 60 fps akkor inkabb ne kapcsoljuk be mert tobbet artunk mint hasznalunk vele.
2017. aug. 30. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!