Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Biztonságos innen rendelni?

Biztonságos innen rendelni?

Figyelt kérdés
A wish.com-ról szeretnék rendelni ramot a gépembe, dee, lehet hogy ezek gyorsan tönkremennek, esetleg nem megbízható?Több dolgot is szeretnék rendelni, pl fülest vagy ilyesmit.

2017. szept. 5. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kínai tömegbutik, műszaki dolgot semmiképpen ne rendelj innen.
2017. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MGéza ***** válasza:
Normálisan kategorizálva sincsenek a cuccok, én biztos nem vennék innen semmit.
2017. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MGéza ***** válasza:
Picit nézelődtem. Razer DeathAdder Chromat árulnak például 4000 forintért. Na persze a kommenteket átnézve hamar leesik ami sejthető, hogy hamisítvány. Nyilván hasonló a helyzet a többi cuccal is.
2017. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MGéza ***** válasza:
Egyébként meg picit gyanúsnak kéne lenni eleve, hogy minden az "eredeti" árának tizedére van leértékelve :D
2017. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Regebben parom rendelt onnan dolgokat a gyereknek, leginkabb ruhakat, aprosagokat. Azok alapvetoen jo cuccok, celnak megfelelnek. De ennel komolyabb dolgokat, mint pl. elektronikai cuccok, nem rendelnek.
2017. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam az ebay meg hasonló kínai webshopokban 10 dollár körül van a lélektani határ. Arra tényleg jó, hogy telefontokot 2 dollárért megveszi az ember, amit itthon 3000-ért árulnak, viszont műszaki termékeket én tuti nem vennék.

Egyrészt listázz ki egy telefont, procit, fényképezőt bármit, és rájössz, hogy ugyanannyiért itthon is megkapod, másrészt mit csinálsz ha beszarik?

Egyszer vettem egy Transcend Ultimate SD kártyát. Itthon 9k, kintről megjött 4500-ért. Működött, jó volt, gyors volt. Fél évig. Utána megállt. Akkor viszont már drágának tűnt az a 4500 forint.

2017. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!