Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet kéne összeraknom?...

Milyen gépet kéne összeraknom? Rainbow six siege-hez kéne rengeteget játszok vele a gépem elég gyenge most és szeretnék egy erőset.

Figyelt kérdés
400-500ezer környékén gondoltam. Télen fogok beruházni rá. Valaki tud mondani egy teljes konfigot? A játékot fhd-ban szeretnémfutttatni úgy hogy nagyjából minden low, tehát a lényeg hogy minél több fps-t tudjak produkálni. Én nem vagyok szakértő, így nem tudom hogy ehez miben kéne erősnek lenni a gépnek.

2017. szept. 5. 21:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg még ez. Sima 16:9 képarány. Egy TN paneles monitorról van szó megint. Én őszintén szólva nem szeretem a TN paneles monitorokat a rossz látószögek miatt, az IPS-t jobban kedvelem mert ott a látószögekre nincs panasz. 144Hz FullHD, kis válaszidő, 1ms GTG. FreeSync van benne, de ezt a 1080 mellett nem tudnád kihasználni mert az AMD kártyákhoz van az a funkció. Nvidia kártyákhoz (legalább egy 100-assal drágábban) ott a G-sync funkcióval rendelkező monitor. A dizájnja nem rossz, de van ennél szebb is kinézetre.


[link]

Véletlen találtam. 3D támogatással rendelkezik, 1ms GTG válaszidő, FullHD, TN panel (nem a legjobb betekintési szögek, vagy legalábbis sokat ne várj). 144Hz képfrissítési gyakoriság és szerintem meglepően olcsó. Persze TN panel, azok nem drágák. Játékokra jó, filmezésre nem feltétlen a rossz betekintési szögekből adódóan és ahogy olvastam a színek sem a legjobbak.


[link]

Erről viszont nem tudtam meg, hogy milyen panellal látták el. Gondolom IPS mivel az árukereső 178°-os betekintési szöget ír rá. Ezt leszámítva szerintem megnyerő. Nagyon jól néz ki szerintem, de ez relatív, kinek mi. FullHD szintén, 16:9 képarány, 4ms GTG válaszidő, 144Hz. FreeSync van benne, megint csak azt mondom, hogy Nvidia kártya ezt nem fogja kihasználni, nem hozzá való a funckió :D Szerintem a színekkel sem lehet gond ennél a monitornál. Kicsit több, mint 100 000Ft. Én biztos valami hasonlóban gondolkodnék mivel számomra fontos a kép színteltsége és élethűsége meg a jó betekintési szögek továbbá az alacsony válaszidő. Ezt az IPS paneles monitor adja meg igazán.


[link]

Ez a legjobb szerintem ami meg is éri. VA paneles monitorról van szó. Erről annyit kell tudni, hogy a TN panelnél nagyobb betekintési szöggel, de az IPS-nél kisebbel rendelkezik általánosságban. Az IPS szebb színeket ad le elméletben, de a termékleírás alapján ez is szép színeket ad. Ennél a modellnél konkrétan 178°-os vertikális és horizontális betekintési szöget írnak a hivatalos oldalon, szóval ez ekkora. 1ms GTG válaszidő, AMD FreeSync és végül, de nem utolsó sorban ez is képes a 144Hz képfrissítési arányra ami mint említettem rendkívül folyamatos használati élményt ad alapvetően minden téren. Ívelt kijelzős, rendkívül "mozgékony", ha mondhatom így. Kifejtve, bárhogy forgathatod, állíthatod. 90°-al is elforgatható ez által álló helyzetbe állítva, továbbá balra, jobbra, fel, le is állíthatod. Mozgékony röviden :D Szerintem az általam felsoroltak közül ez a legjobb. Sajnos felhasználói visszajelzéseket nem sokat találtam, de amit találtam az elégedettségről ír csak. Árban pont benne van ebben a 100 000Ft-os keretben, és előny, hogy ilyen árban jó néhány oldalon ingyenes szállítást vállalnak.

2017. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!