Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a számítógépem...

Cecebusa kérdése:

Mi lehet a gond a számítógépemen? Van valami egyszerű megoldás erre?

Figyelt kérdés

OP. : Windows 7 64bit. (nem eredeti, loader jó) VIDEÓKARI. : Geforce GTX 680

DRIVER. :nvidia GeForce Ready Driver 385.41 verzió ALAPLAP: Asrock Z77 Pro3

PROCI : Intelcore i5 2500K


Már egy ideje azt csinálja a gépem, hogy az időt visszaállítja egy már korábban beállított időre, általában újraindításkor, bekapcsoláskor (nem mindig, de java részben). Elemet cseréltem, gondoltam megoldhatja a problémát. Egy ideig mintha jó is lett volna, nem volt vele baj kb két hétig. Viszont a mai nap már játék közben leáll a videókártya (ezt abból gondolom, hogy olyan mintha a monitor indítaná újra magát) aztán visszadob az asztalra, egy hibaüzenettel.

,,The D3D Device has been removed. Try updating your drivers, or Changing your Graphic/texture settings to lower the video RAM requirements.,,

A kérdésem ezzel kapcsolatos mi lehet a baj, és mi lehet a megoldás. Illetve mikor kidob ezzel a hibaüzenettel az időt is visszadobja az utolsó beállított időpontra. A videokártya drivert frissítettem és ugyan ez a hiba.



2017. szept. 14. 18:34
 1/4 lali51 ***** válasza:

Google fordító:

, A D3D eszköz eltávolításra került. Próbálkozzon az illesztőprogramok frissítésével vagy a Grafikus / textúra beállításainak módosításával a video-RAM-követelmények csökkentéséhez.

2017. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Latham-Koenig válasza:

Abban az esetben, ha ez segít ((AMD R9 Nano-t használok, de ugyanaz a megoldás működhet), pontosan ugyanazt a hibát kaptam, amikor megpróbáltam az F1 2016-at ezen a héten futtatni.


'A D3D-eszközt eltávolították. Próbálja frissíteni az illesztőprogramokat, vagy módosíthatja a grafikus / textúra beállításait a video RAM követelményeinek csökkentéséhez ".


De, tudva, hogy áprilisban sikeresen játszottam a játékot, eltávolítottam az AMD legfrissebb illesztőprogramjait, és áprilisban telepítettem. A játék most ismét tökéletesen fut.


BTW, csak ezt a problémát kapom meg a hármas monitoron Eyefinity - ez jól működik egy monitoron, de most kénytelen vagyok visszatartani a régebbi meghajtókat, hogy játszhassak.


Aggasztó, hogy ugyanaz történik a 2017-es F1-es versenyen, nem tudom, ki kéne javítania - az AMD / NVidia / Intel vagy a Codemasters?


De amúgy is elmondtam az AMD-nek abban a reményben, hogy meg tudják oldani, vagy beszélni vele a Codemasters-ről.

Futtasd a GPU-t állomány sebességgel, nem OC'ed, a játék nem tetszik, még akkor sem, ha a kártya megteheti.

2017. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
érdeke nekem is pont az F1 2016-alatt jelentkezik, de már a GTA5-nél is ki írt valami hasonlót. Akkor ha jól értem a driver az ami nem jó? De akkor az idővel miért szórakozik? A google fordítás nekem is ment, de nem mentem vele sokkal többre.
2017. szept. 14. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:

gyenge lehet a proci ...

vagy a ram kicsi

2017. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!