Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Diginet - Tenda router -...

Diginet - Tenda router - Tenda range extender éjszaka standby üzemmódba áll automatikusan az extender, de miért? Beállítást nem találtam erre.

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék, adott egy otthoni diginet, mely Tenda N300 típusú wifi routerrel van csatlakoztatva. Elég nagy a lakás ezért vettem hozzá egy Tenda A301 range extendert. Sikerült is beállítani leírás alapján, minden műkdöik, viszont reggel mikor akarom használni, mindig standby üzemmódban van az a jelerősítő, csak egy led világít rajta. Nem találtam beállítást, ami megoldaná a dolgot. Ki-be húzom a konnektorból utána jó. Mit kéne tenni, hogy ne kapcsoljon ki minden éjszaka?

2017. szept. 21. 12:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!