Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kb. mekkora ráfordítás kéne...

Kb. mekkora ráfordítás kéne ennek a konfignak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 éves a mostani konfigom, akkor sem volt világverő csak egy gyenge középkategória. Sosem használtam többre mint az új Fifákra gaming szempontjából

.

Most szeretném kicsit felújítani. A cél az, hogy akár full low-on is, de stabilan elvigye a PUBG-t.


Mostani:

lap: Asrock FM2A75 Pro4-M

proci: AMD Athlon II X4 750K

vga:Sapphire 7790 1GB GDDR5

ram: Kingston hyperx 8gb ddr3

Ezt hajtja egy Chieftec CTG-500-80p táp.


Ami érdekes, hogy valaki azt írja i5-el is szaggat a játék, yt-n meg van egy videó, hogy 50-60 ezres konfiggal simán megy lowon.


Mit gondoltok mennyiből lehetne ezt összehozni? Nem új hardverekre gondoltam, hardverapro-rol simán összeszedem.


Gondolom a memória elég, esetleg egy amd fx8300-ra fejlesztés elég lenne? Vagy a videókártyából is jobb kéne?

Plusz ahhoz elég lenne még ez a táp, alaplap is tudná kezelni?


Nem nagyon vagyok már otthon a témában, ezért kérném rutinosabbak segítségét! :)


2017. szept. 23. 13:47
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam rá mert haveromnak ilyen r9 van es 50-70fpsel siman megy. Ram ugyanaz, mas dolog persze, hogy azt egy régi i7es hajtja :D
2017. szept. 23. 21:33
 22/29 A kérdező kommentje:
Egyébként mostani konfiggal szaggatásmentesen megy a GTA V is..sajnálom, hogy még optimalizálatlan a pubg..
2017. szept. 23. 21:40
 23/29 anonim ***** válasza:
Sok jó játék van így. Pl The forest, Subnautica, hogy kettőt gyorsan említsek. Persze ezek más kategóriák, de ha végre elkészülnek remélhetőleg jók lesznek. Nekem az a bajom az ilyen játékokkal, hogy mire optimalizálják őket, és megjelenik a végleges változat, az ember már túl van rajtuk. A subnautica és a forest hosszúú évek óta készülget, de már biztos nem venném elő őket, mert rongyosra játsazottam mindkettőt.
2017. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Bocs a gépelési hibákért. :)
2017. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Igen, ebben igazad van.

Koszi a sok jo valaszt mentek a zold pacsik :) valasztas 1050 ti-re esett

43 ezerert garis van.

2017. szept. 23. 22:23
 26/29 anonim ***** válasza:
Elkezdtem kisérletezgetni a játékkal és kiderült hogy nagyon sokat számít a hdd is. Sok helyen ssd-t ajánlanak inkább hozzá. Persze ezt majd meglátod a saját esetedben hogy a mostani hdd elég-e
2017. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Basszus

Teljesen mezei toshiba hddm van 7200

2017. szept. 23. 22:45
 28/29 anonim ***** válasza:
Azért próbáld ki hdd-n. Ha neked elfogadhatóan fog menni, de fura akadásokkal, akkor SSD segíthet. Nagy terepek vannak lehet, hogy ezért tölt menet közben is sokszor.
2017. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
ha játszik a beállításokkal az ember akkor elfogadható bár én low-on játszom magas látótávolsággal. A régi maxtor hdd-m egyből kiakadt tőle(pedig 7200rpm és nincs töredezés), a wd blue-n érezhetően jobban megy bár rá is rá kellett küldeni egy töredezettség mentesítést(razer cortex-nek van pont erre való része ahol az adott játék fileait rakja egy helyre).
2017. szept. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!