Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha alaplapot cserélek, process...

Ha alaplapot cserélek, processzort is cserélnem kell?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyezik a foglalat akkor igen
2017. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval, ha van a processzorral kompatibilis "slot", akkor nem?
2017. szept. 24. 13:45
 3/8 MGéza ***** válasza:
100%
Akkor nem. Mit akarsz cserélni mire?
2017. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A helyzet a következő (kicsit hosszadalmas, megértem, ha inkább kiszállsz.): Vettem új videokártyát. Amikor a régit kivettem, az alaplapon a kártyát rögzítő kis műanyag hátsó pöcök letört. Így már (valószínűleg) nem tudom biztonsággal használni az új kártyát. Ezért kell alaplapot cserélni. Gondolom, a vincseszter + windows + adatok így szintén elvesztek. Ilyen az élet. De a proci menthető ugye?
2017. szept. 24. 14:12
 5/8 MGéza ***** válasza:
100%
Már miért ne tudnád biztonságosan rögzíteni? Az csak egy merevítés. Én csak ezért biztos nem cserélnék lapot, persze jó ha megvan a pöcök, de lehet 1-2 ezresért meg is tudják javítani, hardveraprón, prohardver fórumain érdemes érdeklődni ez ügyben. Ha nem particionálod újra a merevlemezt akkor az adatok megmaradnak.
2017. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MGéza ***** válasza:
100%

Ő például esélyes, hogy elvállalja ha javíttatnád:

[link]

2017. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Robivosi ***** válasza:
100%
Előző hozzászólónak igaza van! Az a pöcök nem mérvadó. Ha rendesen be van csavarozva a VGA, akkor műkszik is. Alaplap cserénél nem szállnak el az adataid, azok a vinyón maradnak. A meglévő procidhoz szerezz alaplapot, bár nem írtad milyen konfig, de tán alaplap az olcsóbb... de ez miatt nem cserélnék sewmmit.
2017. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek egyenként 8 upot adnék, de nem tudok, úgyhogy be kell érjétek eggyel :).
2017. szept. 24. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!