Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az egerekről? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1:

Razer DeathAdder Elite


2:

ASUS ROG Gladius II



2017. szept. 24. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon válogatós vagyok mikor az egér formájáról van szó, nem is a kinézet, hanem a kézreállóság miatt. Technikai specifikációk már kevésbé érdekelnek ilyen árkategoriába. Kettő közül a Gladiust választanám de mindenképpen bemennék egy boltba kipróbálni, hiszen napi 5-12 órákat használnám.


Aztán ha nagyon bejön, vegyél egy tartalékot, jelenlegi egeremből a hetekbe vettem egy újat, öt webshop árulta, de kettőnek igazából már nem volt csak billentyűzettel együtt packba.

2017. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. szept. 24. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
a szenzor jobb a razer egérben . Ha nagy lapát kezed van akkor a razert ajánlom ha pici akkor meg közepes akkor inkább egy ss rival 300 -at .
2017. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kettő közül mindenképpen a Razer, de manapság már csak Logitech G széria, vagy Zowie egeret ajánlok mindenkinek.
2017. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azok is jók.
2017. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel az Asust nem igazán ismerem ezért csak a Razer ről tudok véleményt mondani. Nekem is Elite em van és nagyon szeretem nagyon jó minőségre is meg fogásra is. A claw fogásra egyáltalán nem alkalmas, viszont a fingertip re annál inkább, de meg mindig a legjobban a palm ra ajánlom. Ezt mindenki maga dönti el mit talál kényelmesnek de a Razert nem bántam meg. Egy goliathus medium control edition egerpaddal használom és nagyon szeretem.
2017. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
razer elite az szélességre a Microsoft IntelliMouse Optical 1.1A-val egyezik ?Mert nekem az a szélesség ami szét feszíti az újaimat , nyilván azért mert nem lapát kezű vagyok.
2017. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: A külső méret csalóka lehet, mert nekem óriási kezem van, de a Logitech G403 és a G900 is tökéletesen kényelmes, pedig nem valami óriási jószág egyik sem. A Zowie ZA11 csak 8 milliméterrel hosszabb és 4 milliméterrel szélesebb a ZA13-nál, de az előbbi gyönyörűen a tenyerembe simul, az utóbbin meg görcsöt kap a kezem.
2017. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!