Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik 1151-es alaplapot...

Datruth kérdése:

Melyik 1151-es alaplapot ajánlatos használni bányászatra?

Figyelt kérdés
kb 25 ezerig,minnél jobb minnél olcsóbb,

2017. szept. 28. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Egyiket se, hacsak nem amerikában élsz. Az itteni áram árak mellett nem tudsz értelmezhető nyereséget termelni.
2017. szept. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kössz az infót de tudom a kitermelt összeget és annak a kitermelési árát,nem szeretnék bunkó lenni de ha tudsz akkor kérlek inkább a kérdésre válaszolj.
2017. szept. 28. 00:32
 3/4 MGéza ***** válasza:
A desktop lapok nem erre valóak már csak azért sem, mert kevés pci-e slot szokott rajtuk lenni és a procik is csak 16 sávot kezelnek. Profik szerverlapot és processzort használnak ilyen célra.
2017. szept. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a legtöbb jó "gamer" alaplap megteszi, a VGA-t nem dugod be, hanem úgynevezett PCI-E Riser -t használsz. Egy jobb alaplapon 6 ilyet lazán el tudsz helyezni. OC miatt érdemes komolyabbatt venni, PL: ASRock Fatal1ty B250 Gaming K4, MSI Z170A Gaming Pro Carbon Motherboard LGA 1151, ASUS PRIME Z270-A Motherboard LGA 1151.


ŰParasztokra (No. 1) meg ne halgass. egy nyár alatt nem leszel gazdag, de zsebpénznek jó. Nekem egy gamer gép van összerakva, benne egy 1080 TI. Amikor nem vagyok a gépe lőtt (munka/alvás) akkor megy a bányászat. És Zcas állástól függően havi 30-50 ezret termel. a gépem meg 4500 Ft-ot eszik 1 hónap alatt. szerintem ez így elég nyereséges. PErsze aki 1 hónap alatt akar 300 ezret keresni úgy, hogy a befektetett kmilliói is biztosítva legyenek, annak ez kevés... mert bármikor bedőlhet az egészu piac.


Mellesleg most rendeltem meg a 2. Asus gtx 1080 ti strix-et, a meglévő mellé, ezt a bányászpénzvől fizettem ki. úgyhogy aki azt állítja nem éri meg az vagy nem ért hozzá, vagy irigy :)

2017. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!