Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történhetett?

KoRn III kérdése:

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Az éjjel bealudtam miközben a laptopom ment, és mikor megébredtem azt tapasztaltam, hogy a ventillátor megy, ám az egész képernyő fekete és nem reagál semmire. Próbáltam felébreszteni, azt hittem lezárta magát, de semmire nem reagált, és se a töltés jelző lámpa nem világít se a wifit jelző. Bekapcsoló gombot lenyomva tartva kikapcsoltam, majd kis idő múlva bekapcsoltam. Semmi változás, ugyan az történik. Az indítógombot lenyomva a ventillátort hallani, mint minden eddigi indításnál, ám semmit se csináln, fekete marad a képernyő, nincs boot se semmi. Mi történt ? A gép nem melegedett, jó a hűtése, dokkoló van alatta ami megemeli hogy szellőzhessen.

2017. okt. 9. 04:12
 1/4 Mr. V. ***** válasza:
Ha HP vagy HP-Compaq, akkor alaplaphiba (szériahiba), ha más gyártmány, akkor passz.
2017. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik sem, de én is alaplap hibára gyanakszom. Más valaki szakértelme? Esetleg mi történik akkor ha egy gép alaplap hibás lesz? Mármint hogyan lehet felismerni más meghibásodástól?
2017. okt. 11. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd ki az akkut pár percre, aztán tedd vissza, és próbáld meg úgy.
2017. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
VGA zárlat történt.
2017. nov. 5. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!