Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tapasztalatok erről a tápegysé...

Tapasztalatok erről a tápegységről?

Figyelt kérdés
Akyga. tapasztalatokra vagyok kíváncsi, "én azt hallottam"- kíméljenek. Ki hogy járt vele?

2017. okt. 12. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Te most biztos a "10 éve semmi baj vele, épp FX 9590 + R9 290X CF konfigomat viszi hiba nélkül" típusú válaszokra vársz, ugye?

Ne tedd. Ezek tipikusan olyan tápok, hogy van, akinek évekig gond nélkül elmegy (más kérdés, hogy közben mit művel mondjuk a HDD-vel, alaplappal stb.), másoknak meg 3 nap után kinyír mindent a gépében.

Itt írnak róla pár érdekességet: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

2017. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én úgy hogy megemeltem, megéreztem a súlyát. aztán kidobtam.

Keresd ki a listákban hogy hova sorolják, sokat elmond:

[link]

[link]

2017. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) mentek a zöld kezek :)
2017. okt. 12. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem Codegen 400w tápom volt. Nem tudom, hogy mennyivel sz@rabb vagy jobb az Akyganál, de nekem egy HDD-t tett tönkre. De az már régen volt, amikor egyáltalán nem tudtam semmit a gépekről. A gépemnek akkor a fogyasztása max 120 watt lehetett, és valamelyik nap rákötöttem a gépre a telót, hogy töltsön, és leállt az egész gép XD

Aztán a táp tönkre is ment, meg a HDD is.


Szóval tényleg nem érdemes olcsó tápokat venni, és úgy érzem én még szerencsés is voltam, hogy nem lett másnak baja.

2017. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!