Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri amazonról rendelni...

Levente1233 kérdése:

Megéri amazonról rendelni monitort?

Figyelt kérdés
Egy Acer R271 bid 27 monitort rendelnék amazonról , de azt hallottam , hogy nem éri meg a ganaciáztatás meg stb dolgok miatt, ez mennyire igaz?

2017. okt. 14. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Afat vamot raszamolsz ha nincs rajta, nagyjabol kijon a belfoldi ar, es igen, utana a garanciaztatas szenvedes es koltseges lesz ha kell.
2017. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudomhol kell megnézni , de ezen van afa?

[link]

2017. okt. 14. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát. Attól függ neked mi felelne meg. Akár egy óceánnal odébbra elküldeni minden pici hiba miatt és heteket (vagy hónapokat) várni még újra a kezedbe kapod? És akkor még nem számoltam azzal, mikor "javítva" küldik vissza, de mégsem javították aztán újra jöhet ugyanez. Van, akinek biztos megéri, de magánszemélyeknek ez így szerintem nem igazán érné meg. Bátyám pl most a telekomtól kihozott Xbox One S-t és küldhette el Frankfurt-ba mivel elvitte az egyik vihar közben érkezett villámlás. Hozzá teszem, a telekomtól vette. Ez ha maximalisták akarunk lenni nem visz el 2 hétnél többet, de mivel a gyártók és javító cégek nem maximalisták ezért valószínűleg több időbe fog kerülni. Jó, persze több ezer garanciális ügyintézés keretein belül elindított javítási folyamat lehet naponta elvégezve egy-egy ilyen központban és ebben az esetben nem is várhatjuk, hogy a beérkezést követően neki látnak a munkálatoknak és másnap küldik vissza a javított cuccot. Szóval ja, ha neked megéri az alacsonyabb ár ezt a hajcihőt akkor igen, számodra megéri. Persze gondolhatod, hogy én rendeltetésszerűen használom, nem lesz baj csak ott kezdődik a cirkusz mikor gyári hibásan küldik ki a monitorodat.
2017. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2 választ, de akkor most ezen van áfa vagy nincs?
2017. okt. 14. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont az EU-n belüli online rendelés esetén nincs sem áfa, sem vám. Nézd meg az amazon német oldalán ott mi a helyzet. Lehet még olcsóbb is lesz, ki tudja.
2017. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

+ $136.13 Shipping & Import Fees Deposit to Hungary

Ezek alapján mit tippelsz? :D Naná, hogy van, amit írtam annyi.

2017. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így már lehet jobban megérni magyar üzletbe venni
2017. okt. 14. 23:40
 8/8 anonim ***** válasza:
miért rendelnél amazonról, ha itthon is lehet kapni 50 körül 27-es monitort?
2017. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!