Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CPU 90 (ez a 4 mag átlag...

CPU 90 (ez a 4 mag átlag hőmérséklete) Celsius fok? (i7-4770)

Figyelt kérdés
Ez a hőfok normális durván kb 50%-os kihasználtságnál? Aida64-el mértem. :/

2017. okt. 17. 20:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Huh. Szerencsére minden alkatrészre külön van garancia. Egyébként megnéztem a gépet bentebb is és vastagon állt benne a por. Valószínű ez volt a gond. Köszi szépen mindenkinek a válaszokat!
2017. okt. 17. 22:30
 12/16 A kérdező kommentje:
Na kitakarítottam a cpu hűtőt, sajnos pasztához nem tudtam így hirtelen hozzá jutni, be is indítottam a gépet, de valamiért az aida64 szerint nincs hőmérő a gépben. Akkor ez mi? Kitakarítás előtt van hőmérő de utána nincs? Ha valaki tud segíteni mi baja az aida64-nek és válaszol annak előre is köszönöm.
2017. okt. 18. 19:18
 13/16 A kérdező kommentje:

Ez az aida64 teljesen hülye. Szóval riport:


[ Hőmérséklet szondák / LM78A ]


Eszköz tulajdonságai:

Eszköz leírása LM78A


[ Hőmérséklet szondák / LM78A ]


Eszköz tulajdonságai:

Eszköz leírása LM78A

Hely Power Unit

Állapot OK

2017. okt. 18. 19:32
 14/16 anonim ***** válasza:

Fura, BIOS-ban nezd meg mit ir a homero.


Ha ott jo, akkor HWinfo64-el is megprobalhatod, illetve CPU-Z vel.

2017. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hmmm...

Megnéztem egy másik programmal. A hőmérséklet még mindig felmegy óriásira szóval nem tudom mi lehet a gond. Szerintetek az újrapasztázás (igazából most nincs rajta semmi mert mind lekopott) megoldhatja, hogy ne 0%-on legyen 50C°-os hanem 100% körül?

2017. okt. 18. 20:06
 16/16 A kérdező kommentje:
Na jó! Ezt nem hiszem el! A biosban felvettem maxra a ventit de nem forog gyorsabban. Leveszem kisebbre, nem forog lassabban se. Most a ventillátor hibás? Kérlek segítsetek!
2017. okt. 18. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!