Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van ez a fura eltérés a...

Sitti kérdése:

Miért van ez a fura eltérés a WIN7 által adott "teljesítményindexben"?

Figyelt kérdés

Összeraktam ma egy számítógépet:

Alaplap: Gigabyte EG41MFT-US2H

Processzor: Intel Core 2 Duo E8400

RAM: 4x2Gb DDR3

Videókártya: NVIDIA GeForce GTX 650


Játékot még nem raktam rá, csak érdekességképpen megcsináltam ezt a "teljesítményindexet".

Azt írja, hogy a "videokártya asztali aero teljesítménye" csak egyetlen egy pontot ér, míg a "játékra szolgáló videókártya 3D munka- és játékgrafikai teljesítménye" 7,3 pontot ér.

Mivel egy videókártya van benne a kettő egy és ugyanaz. Mégis mocsok nagy az eltérés. Valami nem stimmel a géppel? Vagy mi lehet ez a nagy különbség?



#Windows #teljesítményindex
2017. okt. 23. 00:01
 1/3 Dongaben ***** válasza:
54%
Az "AERO" nincs is engedélyezve...pl. Amúgy: nem jelent semmit. Nem ez a lényeg.:)
2017. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Win7-ről van szó. Win 10-ből szedték ki az aerot.

Amúgy meg kérdező ne is foglalkozz vele. Játékok alatt amúgy sem a vga lesz a visszahúzó erő, hanem a processzor.

2017. okt. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a játék közben nincs probléma akkor sz@rnirá.Valamiért nem tudta értékelni rendesen ez van
2017. okt. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!