Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új SSD kondíciója 99%?

Új SSD kondíciója 99%?

Figyelt kérdés
Most vettem és már nem 100%. Vissza vigyem? 3 év garancia van rá. WD Green 120Gb.
2017. okt. 25. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Kutya baja. Az a mérési hibahatáron belül van.

Használd egészséggel !

2017. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az embereket.

Most azért mert 1 program nem 100-at ír ki rá, hanem pl 98-99%-ot akkor az miért gond?

A hdd sentinel sem isteni csoda, az, hogy milyen számot ír ki rá, kb csak félig lehet igaz. Pl: Nekem régebben volt egy 100/100-as hdd-m, de fagyasztotta a rendszert, akármennyiszer is raktam újra, hdd-t cseréltem és voálááá, máris semmi baja nincs a gépnek.

Másik pl: Unoka öcsém vett nem régen újan ha-ról 120-as ssd-t, azt csak 80%-ot ír NÁLA (+ brutál hőingadozást jelez, egyszer 28c fok, pár perc múlva már közel 50!!!, 1-2 perc múlva meg már megintcsak 34-5) nálam 100/100%-ot jelez, a harmadig gépemben pedig nem 80/100, hanem 100/80%-ot ír...

Még 1 példa: külső 1tb hdd-ről van szó, sentinel jelez 4-5%-ot, 200-250 nap volt benne, 2 nap hátralévő időt jelezve, de azóta is hiba nélkül megy, és ez már több mint 1 éve volt.


Ha lassú, akad, fagyaszt, vagy egyéb hibákat veszel észre, akkor van gond.

2017. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az SSD így működik. Ahogy használod csökken a kondíciója. Ez teljesen normális.
2017. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!