Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Spirit of Gamer márka?

Spirit of Gamer márka?

Figyelt kérdés

Ezekre gondoltam, mint szett jól nézne ki.


[link]


[link]


[link]



2017. nov. 4. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:

lézeres egeret csak akkor vegyél ha szereted magad szopatni. Kell neki egérpad, mindig tisztán kell tartani, a legkisebb kosztól nem megy már.

Az összes komolyabb egér optikai, nem véletlenül, a lézer nagyon érzékeny és nem ad semmivel se többet.

Egyéb iránt már képről megmondom, hogy gagyi a felső bevonat meg a hüvelykujjnál lévő is. Minőséget ne várj tőle.


Fejhallgatónál biztosan nem a minőséget fizeted meg, inkább a kinézetet, mert normális fejhallgató 20e alatt ritkán van, aminek a mikrofonja se egy rakás f*s.


A billentyűzet nagyon hajazni akar a mostanság divatos mechanikus billentyűzetekre, a gond csak az, hogy membrános, vagyis van egy rugalmas műanyag és azt püfölöd. Mivel meg vannak emelve a gombok, kb garantált a hamar koszosodás a billentyűk közt, ami meg nem egészséges a működésre.

Attól, hogy világít, még nem lesz jó.


Összességében erőteljesen pénzkidobás, de mindenki azt vesz, amit akar. Szerintem nem érik meg az árukat.

2017. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet tudok érteni, továbbá ha jó egeret akarsz és hosszútávra tervezel, akkor a ZOWIE egerek nagyon jó egerek, billentyűzet: hát szerintem ha csak játszol fölösleges mechanikus billentyűzetet venned, de ha már veszel akkor mondjuk Cooler Master és hasonló megbízható gyártóktól vegyél mechanikus billentyűzetet, Headset: Nem kell gamer headsetet venned ahhoz hogy abban játssz, egy tisztességes normális sztereó fejhallgatót kell venned mondjuk ezt [link] ne gondold azt hogy gamer headsetben a hangokból jobban tudsz tájékozódni, és virtuális 7.1-es tér hangzással, mert nagyon nem, az imét linkelt SONY fejhallagatónak van kábelbe épített mikrofonja, lapos kábelezése van, masszív, nem gubancolódik, nem törik meg, a mikrofonja jobb mint bármelyik gamer headset karos mikrofonja, én tulajdonképpen zenehallgatás céljából vásároltam ezt meg, sokoldalú fejhallgató lévén és a színes hangképének köszönhetően a zenehallgatás főleg ha szereted a basszust akkor ebben a fejesben van bőven, de árához képest remek hangzása van, nyoma nincs gamer headsetekhez hasonló doboz hangzásra, de ha egy jó kis akció, sci-fi mozit akarsz megnézni ahhoz is nagyon remek, és ha játszol elsősorban FPS játékokkal minden hangból jól kivehető az ellenfeled pozíciója.
2018. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!