Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Integrált hangkártyánál...

Integrált hangkártyánál tényleg fényévekkel jobb bármilyen külső hangkártya?

Figyelt kérdés

Most olvasgattam kicsit és el gondolkodtam,azt írják bármelyik beépíthető hangkártya jobb egy integráltnál már úgy értem kicsit komolyabb kártyákra értve,el kezdtem nézegetni az árakat de max egy ilyet engedhetnék meg most magamnak ez is tízezer forint min Creative SOUND BLASTER AUDIGY FX

Nekem egy MSI B250 PC MATE alaplapom van azon meg egy Realtek® ALC887 Codec hangkártya van.Aztán még olvasgattam de valaki azt mondta az integrált hangkártyák már nincsenek olyan messze a külön beépíthetőktől vagyis kevésbé lehet hangzásban eltérést felfedezni,de van aki meg azt írta ég és föld szinte él a hangszóró egy külön beépíthetőtől.Akkor most mi az igazság?



2017. nov. 7. 03:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én napi szinten használok fej(NEM fül!)hallgatót kb 4 órát (hétvégén van hogy 6-10 órát is), 10 éve nincs gond a hallásommal orvos szerint. A fülzsírt heti 1x ki kell pucolni oszt kész :D


Ilyen rendszerelemek mellé, ami neked van, nem éri meg a plusz pénzt beruházni.

2017. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ma 20:42


Már úgy érted ebbe a hangkártyába nem érdemes beruháznom?

Nekem még pl sosem mosták ki a fülem :) Mert sosem volt rá szükség,viszont az én fülem nem csípi a fejhallgatót pedig van fejhallgatóm és nem is doböltettem.

2017. nov. 8. 22:16
 13/14 anonim ***** válasza:

ilyen kevés pénzzel nem éri meg a beruházás, mert nem lesz mérhető eredmény.

Ha szánsz majd rá 30-50 ezret, akkor érdemes visszatérni erre a kérdésre.

2017. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

tegnap 20:00


Annyit én nem ölök bele

2017. nov. 11. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!