Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet mp3-ból audiót...

Hogyan lehet mp3-ból audiót csinálni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Az mp3 formátum maga is audió fájl.

Mit szeretnél belőle csinálni?

2017. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy autós magnónk ami csak a szimpla audiót játsza le,azok a cd-k amiket mp3-ban írtam ki minden máson mennek csak azon nem.Az lenne a kérdés,hogy van e valami még szimplább audió fájl?
2017. nov. 19. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:

az wav amit te keresel, az volt az elsők közt és a magnók túlnyomó többsége azt támogatja, ez tömörítetlen fajta.


[link]

Ezt próbáld meg.

2017. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A WAV nem lesz jó, ugyanolyan adatfájl, mint az MP3, csak nincs tömörítve. Neked audio CD formátumban kell megírnod, majd a végén lezárni a lemezt.
2017. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A varázsszó az, hogy AUDIO cd formátumban kell megírni a lemezt, nem pedig adat lemezként.


A jobb íróprogramok írás előtt átkonvertálják maguknak az mp3 -akat a megfelelő formátumra, úgyhogy nem kell külön konvertálgatni.

Pl. a Nero is.

2017. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

@kgnemeth, a wav a legjobb formátum Audio cd íráshoz, mivel tömörítetlen. Minden más formátum tömörített, ezért dekódolni kell. Ja és veszteséges. Kivéve a FLAC -et.

Régen CSAK wavból lehetett kiírni audio cd -t. Az, hogy manapság már sok más fájlformátumból is megteszik az íróprogramok, az nem jelenti azt, hogy wavból nem lehet.

Épphogy abból kell.

2017. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én arra reagáltam, hogy azt írtad, WAV formátumban kell kiírni CD-re. Hiába van a wav fájl a lemezen, azt az olvasó nem fogja tudni kezelni.

Régen azért kellett wavból kiírni az audio cd-ket, mert lassúak voltak a számítógépek, az mp3 dekódolása lefoglalta majdnem az összes erőforrást.

2017. nov. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az 1,5,6 vagyok, azt nem én írtam. ;)
2017. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!