Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy akusztikus gitárom és...

Marci5000 kérdése:

Van egy akusztikus gitárom és szeretnék felvételeket készíteni jó minőségben. Ismeritek ezt a külső hangkártyát?

Figyelt kérdés
Trust 510EX USB 5.1 sound expert external külső hangkártya. Egyáltalán ez megfelel a célnak? Esetleg milyen mikrofont tudnátok ajánlani hozzá? Nem akarok túl sok pénzt költeni.

2017. nov. 26. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:

A 'Jó minőség' eleve kizárja az olcsó mikrofonok zömét.

Ez a hangkártya pedig pont nem lesz jó arra, amit szeretnél.

Eleve a 'Trust' mint olyan, egy 'Noname' kategória.


A mikrofonon nem szabad spórolni, ha jó minőséget szeretnél, a hangszer mikrofonok pedig nem olcsók.

Hangkártyában pedig olyat kell választani, ami szimmetrikus mikrofon bemenetű (Canon), a sima Jack mikrofon-bemenetűeket felejtsd el alapból. Ha pedig kondi mikrofonnal lesz használva, tudnia kell a fantom tápot is.

2017. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. én úgy néztem ez viszont megfelel a célnak: Numark DJ IO külső hangkártya. A válaszokat előre is köszönöm.
2017. nov. 26. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy helyen találtam egyáltalán valami leírást a mikrofon bemenetről, ott is csak annyit, hogy hardveres gain szabályozású és hozzá van keverve a mikrofon bemenet jele az 1 -es LINE bemenethez. Ez alapján nem lehet véleményt alkotni sajnos...
2017. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alábbiakból érdemes választani, értlemszerűen kombinálva. :)


[link]


[link]


[link]


Vagy itt van egy szett, ez neked tökéletes lehet, bár én inkább az SM57 felé hajlanék.


[link]


[link]


Ennél persze jóval olcsóbban is ki lehet jönni. Aztán majd kiderül, hogy érdemes volt-e. :) Mondjuk akusztikus gitárt nagyon nem fogod tudni elrontani.


[link]


[link]

2017. nov. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez a mikrofon:

Trust Mico All-Round Mikrofon USB

Ehhez a külső hangkártyához:

numark dj io

Csatlakoztatható? Ha nem hogyan oldható meg?

2017. nov. 27. 17:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg várom a tippeket mert nem akarok értelmetlen dolgokat vásárolni. Viszont nem kérek a 100.000 Ft-os termékekből sem. Köszi a válaszokat
2017. nov. 30. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor vegyél egy diktafont, neked az is tökéletesen elég. Olcsójános. :P
2017. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!