Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon erős lesz a processzor...

Nagyon erős lesz a processzor ehhez a videokártyához? (amd fx 6300 és hd6850)

Figyelt kérdés

Most van rá lehetőségem lecserélni, jó pénzért a régi q6600 as procim és az alaplapom egy jobb lapra és erre a fx 6300 as prcira. Csak nem tudom hogy fog muzsikálni a hd6850 es videokártyámmal. Félek processzor limitem lesz vagy mi :S

Most meg vagyok elégedve ezzel a gépel is mert szépen megy a gta v meg a bf4 is , de ha jobb lesz erről a prcitol a játék akkor le cserélném. De Szerintetek?



2017. nov. 28. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly ? Attól tartasz hogy egy erősebb alkatrész cseréjével rosszabb lesz a géped ? érdekes gondolat. :)
2017. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azt olvastam hogy a processzor limit miatt akár a meglévő játék is rosszabbul mehet :S De nem annyira értek hozzá .

Engem az érdekel hogy a bf4 meg a gta v ne akadozón multizás közben :D

2017. nov. 28. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
A proci és a vga teljesítménye nem függ össze.
2017. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MGéza ***** válasza:
De szerintünk ha egy nyilvánvalóan erősebb procira cseréled a meglévődet akkor miért is aggódsz? Vagy valami "okos" ismerősöd bebeszélte neked hogy az AMD az rossz, az Intel meg jó és félsz hogy Intelről váltasz ezért rossz lesz neked?
2017. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem beszélte be nekem senki hogy az AMD szar, nekem végül is mind1 hogy Intel vagy AMD, a lényeg hogy jó legyen. Csak az van hogy attól félek hogy az erősebb procit vissza húzza a gyenge videokártya, és még rosszabb lesz mint a jelenlegi konfigom. De ha szerintetek nincs ilyen veszély, akkor meg veszem a hétvégén. :)
2017. nov. 29. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!