Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplapomba jó lesz valamel...

Az alaplapomba jó lesz valamelyik ezek közűl a vidikarik közűl?

Figyelt kérdés
GA-MA69G-S3H lapom van és vagy egy GeForce GTX 750-et veszek vagy ha nem lesz rá pénzem ,és most úgy néz ki nem nagyon lesz akkor egy Radeon HD 7770-et veszek a lapomba jó lesz ezek közűl a vga-k közűl valamelyik ,és melyik a legmagasabb szintű vga amd-nél és nvidiánál is írjátok le ami jó az alaplapba ,mert ne ,hogy aztán kiderűljön ,hogy max egy 3xxx vagy 4xxx-es amd jó bele csak?!Alaplapot nem veszek újat valószínüleg mert arra már tényleg nincs pénz ,én a kérdést úgy értettem ,hogy az én vga-m most AGP vezérlőbe van és nem tudom ,hogy van e benne több vezérlő ,és ,hogy milyen és ,hogy ezek a kártyák milyen csatlakozokat támogatnak illetve ,hogy támogatnak e AGP-t és ,hogy nem e tudja valaki ,hogy a lapomba milyen vezérlő van még mert én nem értek hozzá (Nem tudom ,hogy vezérlőnek nevezik e de én úgy hívom most :D) És sorry de már fel tettem ezt a kérdést de nem nagyon kaptam válastokat.

2017. dec. 3. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

"GA-MA69G-S3H" ezen a lapon nincsen agp csalakozó, csak pci-e, amibe jelenleg kb bármely újabb videókártyát bele tudsz tenni.

Mi a tápegységed, a processzorod, mennyi a keret, és mire kellene az új kártya?

2017. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem a Gigabyte oldalán a lap jellemzőit, (de a képen sem) látok AGP sínt rajta. Viszont pcie 1.1 16x slot van rajta. A GTX 750 és a hd 7770 simán mehet bele. Bár írtad, hogy nem biztos, hogy lesz rá pénzed, de tudnod kell, hogy ezek a kártyák manapság nagyon kevesek.


[link]

2017. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na tessék; az 1-es hogy megelőzött. :)
2017. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké akkor gondolom gt 740 meg gtx 745 is mehetne bele?! A tápegység az egy Kolink Core 400W (KL-C400) ,a procim az meg egy AMD Phenom X3 8750 BE
2017. dec. 3. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a táp egy hulladék, bár egy ilyen gépre talán jó lesz. Az alaplapod egyébként PCI-E csatlakozóval van felszerelve, szóval bármilyen mai videokártyát vehetsz bele, persze lehet hogy mivel nem 3.0-ás lassabbak lesznek.
2017. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gtx 1050 is beletudsz rakni vagy GTX 1080 ...

pcie támogat most már minden alaplap ami nem 10évnél öregebb lap ...


ehhez az alaplaphoz már csak használtan kapsz mindent..

Phenom X4 9850,Phenom II X6 1100T,

8gb ddr2 1066

2017. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zőld mindenkinek :)!
2017. dec. 4. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!