Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet baja a processzornak?

Lehet baja a processzornak?

Figyelt kérdés

Vettem használtan egy i5 3570-et. Az egyik sarka egy kicsit érdekes, töltök fel képet, lent lesz a link.

Még a régi i3-al frissítettem a BIOS-t. Kivettem a régi procit, be az újat, paszta, rá a hűtő. Mikor bekapcsoltam a gépet, érzékelte, hogy új processzor van benne és kérte, hogy állítsak dolgokat, rámentem, hogy mentsen és indítson újra. Újra is indult, viszont mikor töltött be a windows kikapcsolt a gép magától. Vártam kicsit visszakapcsoltam, azóta tökéletesen megy. Mi lehetett ez a kis kikapcsolás? Van okom aggódni emiatt?


2017. dec. 7. 21:59
 1/3 A kérdező kommentje:
2017. dec. 7. 22:09
 2/3 MGéza ***** válasza:
100%
Nem, nincs okod. A Win is észlelte a hardverváltozást és újraindította magát, ennyi az egész. Én nem látom sérültnek azt a procit.
2017. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam, köszönöm szépen!
2017. dec. 7. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!