Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Utorrent lehet telepítve SSD-re?

Utorrent lehet telepítve SSD-re?

Figyelt kérdés
Utorrent telepítésekor nem lehet kiválasztani hogy hova rakja. azt viszont be tudom állítani hogy hova töltse le a torrenteket HDD-re, ez így jó, elég?

2017. dec. 7. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Jo ugy.
2017. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shaddark ***** válasza:

Szerintem is jó így, de ha akarod a telepítési mappa alapértelmezését is átírhatod.

[link]

2017. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Maga a kliens kifejezetten jo ha az SSD-n van, mert a ritkan modosul es a rendszerrel egyutt indul.
2017. dec. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Microtorrent inkabb sehova ne legyen telepitve..
2017. dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is a C-n van alapértelmezetten (SSD), de a letöltési hely a D-n van (hdd). Lassan 3. éve gond nélkül megy.
2017. dec. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Utorrent telepítésekor nem lehet kiválasztani hogy hova rakja. "

Ez így baromira nem igaz!

De mért ne lehetne az SSD-n?

2017. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam a letöltések is az ssd-re mennek. Nem igazán értem ezt a hozzállást, hogy az ssd-t a széltől is óvni kell. A torrentezés pontosan annyi írással jár, mint a lineáris letöltés. Az olvasás meg nem csökkenti az élettartamot.


3 éve van meg a jelenlegi SSD-m, mindent oda teszek, csak archiválásra használok vinyót. 22 TB az összes írás, ebből kb. 4 GB lehet a torrent. 72%-on áll a wear leveling, tehát még akár 10 évig működhetne, vagy ha közben meg is hal, az nem a torrenttől lesz. Meg aztán annyira nem is fogom siratni, az újkori áráért (20k) már most lehetne kapni gyorsabbat, nagyobbat.

2017. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Helyesbítés: 4 TB a torrent, nem 4 GB. Annál azért többet torrentezek :)
2017. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl azért rakom HDD-re, mert mindig van vagy 200GB-nyi film lent, 256GB-os SSD-t talán nem ezzel akarom szívatni, a 2 terás hdd-n meg elfér :)
2017. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!