Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop mellett döntsek?

Melyik laptop mellett döntsek?

Figyelt kérdés

Egy új laptopot szeretnék venni. De amit nem tudok egyáltalán eldönteni és a segítségeteket kérem az a képernyő méret :(

50-60k ig megyek el, használt laptopok közt. Amire legtöbbet szeretném használni:

-Fl Studio és hasonszőrű programok

-Dj programok (Leginkább Traktor)

- Nem ártana néhány játék sem


Mégegyszer írom, leginkább a méretben kérnék tőletek segítséget/véleményt a két alapméret közzül a nagyobbat(méretet) vagy a kissebbet(teljesítményt) válasszam? Ha nagyobbat veszek értelemszerűen gyengébb lesz. A kissebbet meg nem tudom meg merjem e venni vagy használhatatlan lesz pl egy fl studionál?

Köszi a segítséget



2017. dec. 14. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem fontos a mobilitas, akkor mindenkepp 17". A teljesitmenyben nem lesz nagy kulonbseg azonos (hasznalt) arkategoriaban. Erdemes es fontos a dedikalt vga-t figyelembe venni. RAM es SSD kesobb is bovitheto. Proci intel i(5) sorozat, akar 1-2. gen.

En par honapja vettem Latitude e6410-et 50ert, igaz, 15,6", de meg neked is tokeletes volna - szerintem.

2017. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem most 15,6" os van pont. És ezt gondoltam a "nagy méretnek". Épp hogy döcögősen elférek rajta, de akkor gondolom ennél kisebben esélytelen hogy normálisan tudjak "dolgozni". :(
2017. dec. 15. 11:11
 3/5 A kérdező kommentje:

És sajnos teljesítményben elég nagy a különbség amit én találtam :(

De ez inkább a játék kategóriát érintheti. kb 10 éves laptopom van ezért nem akarok már még egyszer olyat venni amivel játék terén ugyanott lennék

2017. dec. 15. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem raksz össze inkább egy asztali gépet? Azt lehet lépésenként fejleszteni. 50-60-ért csak olyan laptopot kapsz, ami már ugyanúgy elavult, mint a 10 éves géped.
2017. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen kellemetlen lenne, egy asztali gépet vinnem, amikor haverok elhívnak egy házibuliba :D

De egyébként azért nem túl gyakori eset, ezért nem vennék kicsit

2017. dec. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!