Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől akad az egerem?

Mitől akad az egerem?

Figyelt kérdés

Az volna a problémám, hogy egyik napról a másikra elkezdett akadozni az egerem legfőképp játékokban. Próbáltam másik egérrel is, azzal is akadt. CPU,vga nem melegszik azt is megnéztem. Kicseréltem a procit,vga-t,ramokat is és akkor is csinálja. Windowst újra raktam, akkor is. SSD-n, illetve HDD-n is próbáltam, de hiába. BIOS-t is updateltem, de akkor sem lett jobb. Alaplappal most lett véve nem rég azzal nem hiszem, hogy baj lenne. A tápegység lehet a gond? (már 3 éve a gépben van)


Konfigom: CPU: AMD Athlon X4 860k

MB: ASUS A88XM-A

RAM: 2x4GB Kingston 1600mhz

VGA: Nvidia Geforce GTX 950 2GB

TÁP: FSP FSP400-60APN 400W



2017. dec. 27. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Koszos a golyó benne.
2017. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-_- Nem golyós. És írtam, hogy más egérrel is ez van. Bármelyik usb-be dugom.
2017. dec. 27. 20:17
 3/6 MGéza ***** válasza:

#1: Hát nem tudom, úgy legalább 10 éve kihalófélben vannak a görgős egerek minimum :)

Kérdező: Milyen egér? Milyen az optikai szenzor fénye? Nem használsz véletlenül olyan gamepadot amit ugyanolyan színű minták vannak?

2017. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Nem hinném hogy ilyen gond lenne,hiszen másik egérrel is próbálta....


Lehet mégis csak az alaplappal lesz valami,mert azt még nem cserélted...

2017. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MGéza ***** válasza:
Még pár dolog kipróbálható: USB 2.0 és 3.0 portban is ugyanazt csinálja? Némely USB 2.0 eszköz hajlamos megbolondulni vagy hibásan működni 3.0 portban.
2017. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ugyanazt csinálja. Volt, hogy a fejhallgató is berecsegett valami miatt, meg késett a billentyűzet gomblenyomásra. De ezeket már nem nagyon csinálja legfőképp az egér, de van hogy az sem. Én ezt már nem értem, de fps játékokkal nem lehet miatta játszani.
2017. dec. 28. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!