Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » YouTuben benchmark csatornák,...

YouTuben benchmark csatornák, és hardveres csatornák?

Figyelt kérdés
Helló! Rengeteg angol nyelvű csatorna van YouTuben ahol hardverekről dumálnak, meg mutatják be, és tesztelik őket. Informatikusként imádok ezeket nézni, és az lenne a kérdésem hogy ilyenek vannak -e magyarországon? A TheVR Techet láttam, de az nem olyan mint pl a Linus Tech Tips aki a kedvenc youtuberem. Nem olyan sűrűséggel tölt fel, és a színvonala sem olyan. Tehát vannak magyar nyelvű hardveres, benchmark csatornák?

2017. dec. 31. 04:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen sajnos, ezekre magyarul nincs elég nagy igény (és támogatás). Fórumok és (webes) magazinok vannak, de az nyilván nem ugyanaz.
2017. dec. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyenekről sajnos. Idehaza az megy, hogy van pár nagyobb számtech mádia mint pl. a PH, ott meg ugye minden a sponzorácitól függ, hogy éppen melyik márkát istenítik. Nem véletlen az sem, hogy az FSP márkát is agyba-főbe ajánlgatják, pedig már sok éve nincs a toppon az a márka. De ott az oldalukon a bazinagy PSP hirdetés, amiért gondolom nem kevés támogatást kapnak és akkor már az FSP az istenkirály.. Nekem amúgy 2 FSP tápom is elpukkant 3 év alatt. A szervízben azt mondták, hogy az FSP már régóta nem minőség, szóval erről ennyit.. Ugyanez a helyzet a Ryzen-el is. azt is most szintén a sponzoráció miatt istenítik, kamu tesztekre hivatkoznak, hogy mekkora királyság ez a CPU család, pedig az igazság az, hogy ez elég távol van a valóságtól. Meg kéne nézni néhány Guru3D tesztet mielőtt valaki venne ilyen procit. Egy középkategóriás i5 is van hogy leveri őket. Magyarországon nincs független, hiteles PC mádia. Mind a szponzorációra megy sajnos.
2017. dec. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy én már jó ideje nem is figyelek magyar teszteket, ajánlásokat. Csakis külföldi oldalakról tájékozódom: Linus Tech Tips, Guru3D,stb. Emlékszem pár éve a TirexHD nevű videós is rendesen kiakadt a magyar PC hardver közösségre, hogy mennyire átbhaszás alapon megy itt minden. Kész ódákat zengett erről annak idején és igaza is volt benne maximálisan.
2017. dec. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam... TirexiHD a neve.
2017. dec. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy tudom, hogy a Tirexit sokan nem kedvelik ezen az oldalon sem, amit meg is értek, mivel itt is sok a fizetett PH-s emberke, akik pénzért ajánlanak egy adott hardvert vagy márkát. Az olyan igazak mint TirexiHD sosem vetemednének ilyesmire. Nem csoda, hogy már évek óta tiltja Youtube-on a videóit Magyarországon.. Ez sokat elárul az magyar emberekről sajnos..:(


Csak a rosszindulat, de semmi érdemi tudás. Mindennel a seftelés megy, még a "szaktanácsadással" is. Ez magyarország és a magyar PC közösség. Tiszta szégyen..

2017. dec. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tájékoztatást, én eddig azért olvastam és néztem mindent angolul mert magyart nem találtam. Nem gond, angolul beszélőkből milliónyi van...
2017. dec. 31. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!