Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen olcsóbb nyomtatót...

Milyen olcsóbb nyomtatót érdemes venni, amibe olcsón lehet fekete patront kapni?

Figyelt kérdés

Nyomtató+szkenner funkció érdekelne, 20 legfeljebb 30 ezer ft-os áron.

Patron szempontjából pedig fontos lenne, hogy ne száradjon be havonta, kéthavonta kevés használat után. (már ha létezik ilyen)



2017. dec. 31. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Fekete fehėr lėzer nyomtató. Sokáig bírja.
2017. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ennél olcsóbbat, hasonló minőségben nem nagyon kapsz:

[link]


Utángyártott tonert kb 10000Ft-ért tudsz venni hozzá, ami 1500 oldalt tud. Tintasugaras nyomtató+szkennerek sem sokkal olcsóbbak, de a nyomtatásban sokkal olcsóbban jössz ki egy lézerrel. Extra tulajdonság: a toner nem szárad be.

2017. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csakis fekete-fehér multifunkciós lézert.
2017. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy Brother lézerem van. Ha fél évig nem nyomtatok, akkor sincsen semmi gond vele. Van hozzá egy külön szkennerem. Mindegyiket használtan vettem, semmi gond nincsen velük. A kettő együtt nem került 10 ezer ft-ba. A nyomtatóhoz egy 1000 oldalas toner 2000 ft, futárral együtt is csak 3000 ft. Ha keveset nyomtatsz a lézernél gazdaságosabb nincsen.

De ha egybegépet akarsz itt van egypár:


[link]


Mielőtt kiválasztod, hogy melyik kell, járj utána, hogy mennyi bele a toner.

De ha újat akarsz

2018. jan. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én anyámnak tintasugaras nyomtatót vettem(abból is azért a jobb fajtát), soha többet. A patron elvileg 800 oldalt bír, 100-200 oldal után majd összef*ssa magát, hogy kinyomjon még egy kicsit magából, ha nem nyomtatsz 1-2 hónapig, a festék beszárad, mindegy milyen hiper-szuper márkás a patront raksz bele.


Csak fekete-fehér lézert érdemes venni. a xerox amit írtak teljesen jó.

2018. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!