Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sebbenzin használható hűtőpasz...

Sebbenzin használható hűtőpaszta eltávolításra?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a javasolt az 96%-70%izopropil-alkohol, illetve 70%-os etil alkohol is megfelelő. Viszont sebbenzinem az van, és ha ez is jó rá, inkább nem veszek. CPU-ról szedném le a gyári hűtő pasztáját az új hűtő feltétele előtt.
2018. jan. 2. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
En lakkbenzinnel szoktam igen ovatosan, es inkabb csak 'tunkolva', mint aztatva vagy sikalva. Eddig bevalt.
2018. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki óvatosan. Fültisztítót javasolok. De ne tocsogjon, csak keveset.
2018. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használható, nem tesz kárt a processzorban. A pasztát is jól leszedi, de először mindenképp valamilyen papírral töröld le a pasztát, másképp kellemetlen meglepetés érhet. Illetve ha a hűtőblokk talpazata réz, azon ne használd. Ha sima alumínium, akkor viszont nyugodtan.
2018. jan. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hominida ***** válasza:
Egy csepp víz is elég, hogy egy papírzsebkendővel letörölgethetővé tegyed. Benzinezni akkor is ráérsz, ha valami trutyi az istennek sem jön le. De vigyázni kell az efféle oldószerekkel, csak cseppenként, és aztán máris felitatni a fölösleget.
2018. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig elég volt a víz, pedig elég kemény pasztákat is le kell szednem néha.
2018. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!